pálenie

Dobrý deň, prosím Vás už veľmi dlho sa trápim s pálením na vonkajších pohlavných orgánov. Sliznice sú začervenané. Gynekologické vyšetrenia, či výtery sú v poriadku. Moč taktiež. Pálenie trvá už 3 roky s menšími prestávkami. Nevedia mi pomôcť, nevedia príčinu..Od bavlnenej bielizne, cez žehlenie, cez bio antialergický prášok, po stravu (bez múky, mlieka, a už i bez mäsa) som vyskúšala a teda trvá. Mám 40rokov. Som psychicky na dne. V sebe mám veľa ohňa, ktorý bud vrazí do chrbtice alebo ostáva dole čo je pre mňa už neúnosné. Myslím že i psychosomatika robí svoje. Prosím vás o pomoc. Ďakujem Vám.
LenkaBos
204 1 5.6.2019
Pavol Machnič (admin)
9.6.2019 17:04

 

Dobrý deň,
odporúčame užívať spolu tinktúry : Femina T9 https://www.zdravysvet.sk/p/femina-50ml-t9-tinktura-z-bylin   + Plamienka zamatovohlúbiková T35 https://www.zdravysvet.sk/p/plamienka-zamatovohlubikova-50ml-t35-tinktura-z-bylin + gotu kola https://www.zdravysvet.sk/p/pupkovnik-gotu-kola-brahmi-50ml-t10-tinktura-z-bylin + tinktúru P10 ríbezľa-ostružina malina https://www.zdravysvet.sk/p/ribezla-ostruzina-malina-50ml-p10-tinktura-z-pucikov-rastlin. Kúru treba užívať aspoň mesiac (všetko užívať 3x denne spolu), takže si kúpte z každej tinktúry po dve fľaštičky. 
Nasaďte si k bylinkovej kúre 1x denne užívať tieto špeciálne probiotiká https://www.zdravysvet.sk/p/raw-probiotika-vaginalna-starostlivost-38-kmenov-a , aby sa preliečilo a dostalo do rovnováhy celé ženské telo.
Zároveň si natierajte pošvu rakytníkovým olejom, môžete nakvapkať aj na tampón https://www.zdravysvet.sk/p/rakytnikovy-olej-100ml 
V lekárni si kúpte kryštalický hypermangán. Zarobte si vodu s hypermangánom tak, aby vznikol slabučko ružový roztok – len pár zrniečok hypermangánu do vody a oplachujte si pár krát týždenne genitálie, ak by bol pohlavný styk tak taktiež aj partner penis.
Dole sa umývajte len s týmto hydrofilným olejom FEMA https://www.zdravysvet.sk/p/olej-hydrofilny-fema-200ml , nepoužívajte žiadne chemické prostriedky a mydlá.

S pozdravom.