Pálenie pri močení

Dobrý deň, potrebovala by som poradiť. V máji mi zistili zápal močového mechúra a nasadili doxyhexal na urológii. Napriek vybratiu doxyhexalu ma stále pálilo pri močení. Urológ mi urobil cievkovanie a moč bol čistý, poslal ma na gynekológiu, gynekologička mi nasadila macmiror na 6 dní a urobila stery na chlamýdie, ureaplazmu a micoplazmu. Vyšli mi výsledky slabo pozitívne na ureaplazmu parvum a mycoplazmu genitalium nasadila mi znovu sumamed na 3 dni a doxyhexal na 10 dní. Chýbajú mi ešte dva dni do vybratia atb no mňa stále páli pri močení. Z lekárne som si vybrala Lactogyn ten užívam teraz druhý deň a od včera večera aj krém prurigyne na odporúčanie urológa. No zatial už nemám pocit sucha avšak to pálenie pri močení stále pociťujem. Chcela by som sa opýtať, či ísť za tým ďalej alebo počkať, prípadne, či by ste mi vedeli poradiť s nasadením niečoho iného a účinnejšieho. Ďakujem.
maja123
1769 3 11.7.2019
MUDr. Claudia Čuboňová (admin)
16.7.2019 13:36

Ak je vylucena infekcia v mocovom mechuri a aj v posve, mozete mat alergiu na avivaz, na sprchovaci gel, na hygienicke potreby, ktore su parfumovane. Je velmi vela pricin, co moze sposobovat pruritus - svrbenie.

Skuste si kupit mast s bielym ichtamolom /vyrobok CR/, bezne v lekarni dostat kupit.  A potierat jemne 3x denne vonkajsie rodidla. Prijemny den! Dr.Cubonova

maja123
17.10.2019 8:16
Dobrý deň, vyskúšala som, vyskúšala som aj Multi-gyn activ gel, napriek tomu, že mám všetky výsledky v poriadku, pálenie pri močení sa opakovane vyskytuje, ureaplazma a mykoplazma je stále slabo pozitívna, na čo mi však lekárka povedala, že počkáme ďalšie dva a ž tri mesiace na kontrolné testy. Pálenie sa mi vracia po každom sexuálnom styku na dva tri dni, nie je rezavé je to vyslovene štípanie. Na gynekologii aj na urológii som každý jeden mesiac niekedy aj dvakrát, výsledky mám sústavne v poriadku, žiadna mykóza, žiadne zvýšené leukocity, nič, jediné čo je je slabo pozitívne ureaplazmy a mykoplazmy. Znovu zvažujem užitie Multi-gyn activ gel, no neviem na ako dlho to pomôže a či vôbec. Tento gel zatial najlepšie účinkoval nakoľko mám alergiu na kovy, lactózu a histamín, reagujem cistlivejšie aj na lieky.
maja123
17.10.2019 8:39
Bola by som Vám vďačná, ak by ste mi poradili niečo
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní