pcos

Prajem pekny den,mam 28 rokov a diagnozu pcos,nizky progesteron a za sebou 1 neuspesne ivf.Predtym liecba clostylbegyt pol roka ale bez odozvy,netvorili sa mi folikuli.Muzov spermiogram je o.k.uzivam duphaston vdaka ktoremu mam pravidelne kazdy mesiac menzes,ale ovulaciu ziadnu.S muzom cakame na vysledky z genetickeho vysetrenia a ja som este odoslana na diabetologicke vysetrenie.Poradte mi prosim Vas gemoterapiu na ovulaciu a na tvorbu progesteronu.Dakujem pekne za skoru odpoved.
Lenka
1365 5 11.4.2017
Lenka
14.4.2017 5:18
Dobrý deň, ďakujem za odporúčanie liečby.Chlala by som ešte vedieť,aký je Váš názor na účinky hormonálneho lieku v kombinácii s gemoterapiou, či ju môže tento liek neako ovplyvniť,alebo práve naopak ak by som sa rozhodla hormonálny liek vysadiť a užívať len bylinné prípravky,určite by som uprednostnila alternatívnu liečbu,ako umelo vytvorený liek. Ešte raz ďakujem za Váš názor.
admin
18.4.2017 8:18
Dobrý deň, nie je overená kombinácia gemmoterapie s Vaším prípravkom, takže sa nevieme k Vašej otázke vyjadriť. Museli  by byť urobené klinické testy, a to nikto nerobil. Takže rozhodnutie o užívaní je len na Vás. Sama vidíte účinky prípravku, ktorý užívate - mal zmysel, máte s ním nejaké pozitívne výsledky? Všetko to treba zvážiť. Určite Vám však vieme povedať, že máme výborné výsledky s gemmoterapiou. Mnoho žien máme už s narodenými detičkami, ktoré nemohli roky otehotnieť. Tie však užívali výlučne gemmoterapiu v kombinácii aj s matuzalemom alebo len gemmoterapiu samostatne. S pozdravom, Mgr. D. Machničová
Lenka
20.4.2017 11:19
Dobry den prajem,uprimne si cenim Vas nazor a radu
admin
21.4.2017 6:27
Radi pomôžeme. Držíme palce. D, Machničová
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní