Petra

Pozdravujem Vás :)
mám 25 ročnú dcéru s komplikovanou astmou.mám obavy z byliniek a tinktúr, pretože je alergická na takmer všetky. preto Vás prosím o radu.
jej astma je pod kontrolou veľmi dobrého lekára, avšak pravidelne sa jej stav skomplikuje hlavne infektom a tiež psychickou záťažou, vtedy dôjde ku ťažkému statusu (zlyháva aj polovica pľúc) a nasledujú infúzie a kortikoidy :( lekár už zvažuje biologickú liečbu..
dcéra má okrem toho histamínovú intoleranciu a migrénu (dedičné obe po mne), atopický ekzém na rukách a reflux..
z týchto dôvodov jej teda neviem sama vybrať vhodné alternatívne produkty, prosím skúste mi poradiť.ďakujem..
Katarína
1525 1 16.12.2015
admin
17.12.2015 11:18
Dobrý deň, odporúčame dcérke vyskúšať túto kúru. Súčasne bude užívať  plamienku T35 a čiernu ríbezľu-kalinu-rozmarín P8. S hodinovým odstupom od týchto tinktúr ružu šípovú P41. Kúru si zopakujte 2-krát za sebou bez prestávky. Vyskúšajte cedrový olej - 3-krát denne malú lyžičku. Zatiaľ bolesti hlavy nebudeme riešiť, pôjdeme postupne, prvoradá by mala byť astma, preto sme zvolili kúru zameranú protialergicky. Tinktúrky môže nakvapkať na lyžicu a užiť, zapiť malým dúškom vody alebo môže nakvapkať všetky do 20 ml vlažnej  vody a vypije. Užíva ich pol hodiny pred jedlom alebo hodinu po jedle. Od chemických liekov si robí polhodinový odstup. Veľa zdravia prajú Mgr. J. Podhorná a Mgr. D. Machničová
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní