Pľúcne chlamýdie + tetánia

Dobrý deň, Pred zhruba 2 mesiacmi mi boli diagnostikované pľúcne chlamýdie. Netrpela som žiadnym kašľom (rengen pľúc bol v poriadku), bola som neustále unavená, mala som zvýšenú teplotu, bolela ma hlava, trpela som závratmi. Doktorka mi urobila testy na boreliózu, pľúcne chlamýdie a mykoplazmy. Pozitívne boli len pl. chlamýdie. Následne som vybrala 2 antibiotiká - Sumamed (3 balenia) a potom Doxyhexal (3 týždne). Nenastala žiadna zmena. Stále zvýšená teplota, chronická únava, posledné 2 týždne sa k tomu pridalo opuchnutie kĺbov na prstoch na ruke a tŕpnutie končatín a tváre - lekárka mi odporučila magnézium. Pred týždňom som bola na biorezonancii, kde mi zistili boreliózu (napriek tomu, že z krvi nevyšla, taktiež som kliešťa asi 20 rokov nemala), pľúcne chlamýdie vraj nemám (resp. ich pani, čo robila biorezonanciu už nenamerala). Pred zhruba týždňom som si u vás objednala tinktúru z topoľa. Taktiež užívam šťavu z aceroly a reiši. Viete mi prosím poradiť ďalšie tinktúry na moje problémy - hlavne tetániu, ktorá sa zhoršuje a chronickú únavu- neviem normálne fungovať tak ako predtým (aktívne som športovala), cítim sa akoby som mala 100 rokov. Ďakujem.
Pavla F
365 1 9.8.2019
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
12.8.2019 10:25

Dobrý deň, máte veľa problémov, ktoré popisujete, nemôžeme riešiť všetko naraz, začneme postupne. najskôr budeme riešiť chlamýdie. 

Odporúčame nasledovnú bylinkovú kúru: Topoľ P46 https://www.zdravysvet.sk/p/topol-cierny-50ml-p46-tinktura-z-pucikov-rastlin + chlamysan forte https://www.zdravysvet.sk/p/chlamysan-forte-50ml-sv9 a s hodinovým odstupom orech čierny s betaglukánom https://www.zdravysvet.sk/p/orech-cierny-s-betaglukanom-50ml-pg38 . 
Keď dôjde chlamysan forte, nahraďte ho tinktúrou Parazin https://www.zdravysvet.sk/p/parazin-50ml-sv15 ktorú treba užívať spolu s predchádzajúcimi tinktúrami Všetko sa užíva 3x denne
Na celú kúru budete potrebovať : 2x Topoľ P46, 1x chamysan forte, 1x Parazin, 2x orech čierny s betaglukánom
Bylinky je dôležité podporiť
1.  týmito unikátnymi probiotikami https://www.zdravysvet.sk/p/probiotika-raw-maximalna-starostlivost-34-kmenov-a . Sú drahé, ale nič podobné na trhu ani nenájdete . Majú 34 probiotických kmeňov a až 100miliárd CFU v jednej dávke. 
2.  Ďalej odporúčam užívať tento mega b komplex https://www.zdravysvet.sk/p/vitamin-b-komplex-raw-120-kapsul - je najsilnejší na trhu, pomôže výrazne nervovému systému, energii a vstrebávaniu látok.

Topoľ čierny 50ml, P46 - tinktúra z púčikov rastlín
Topoľ čierny je výnimočný pri borelióze, a čistení tela od borélií.    Je základom všetkých bylinkových kúr, ktoré sa užívajú...

 

Prajeme veľa zdravia.