Podozrenie na boreliózu

Dobrý deň. Mám 60 rokov. Kliešťa som mala asi pred 7 rokmi, test na boreliózu bol negatívny. Pred 2 rokmi som sa pre postupné zhoršenie zdravotného stavu - opuchy a voda v kolenách, bolesti kĺbov na rukách a bolesti chrbtice, dostala do reumatologickej ambulancie. Testy na Borrélie opäť negatívne. CRP a sedimentácia okolo 60. Reum. faktory negat. Po scintigrafickom vyšetrení, ktoré ukázalo zápal vo všetkých kĺboch sa moja doktorka rozhodla liečiť ma na séronegatívnu reumatoidnú artritídu s polyartikulárnym postihnutím. Užívam Sulfosalazin a Plaquenyl. A Protelos na osteoporózu + Vigantol a Caltrate + Nalgesin od bolesti. Do kolien pre diag. gonartrózu 1x za pol roka -Suplasyn. Stav sa mi od marca tohto roku zlepšil - CRP na 0 a sedimentácia 30. Od mája tohto roka sa mi začala točiť hlava, takmer každý deň doobeda. Pred 3 týždňami som skolabovala v obchode. Kardiol. vyšetrenie v norme, CT hlavy bez patol. zmien. CRP 7,9, Test na Borréliu burgdorferi s.l./ELISA/-1.028-hraničné, 1.700 - pozitívne. Test LineBlot - negatívny. Konečný výsledok - negatávny. Po dnešnom neurol. vyšetrení mi bolo doporučené objednať sa na VEMP vyšetrenie. Som zúfalá, cítim sa zle, hlava sa mi točí, som roztrasená. Vyšetrenie je až o 2 mesiace, dovtedy neviem čo mám robiť. Chcela by som vyskúšať Vašu kúru proti Borréliám. Už nemám čo stratiť, nikto mi nepomôže. Čo by ste mi odporúčali si objednať, v akom poradí? Ďakujem za každú radu.
Eva
1680 3 14.9.2015
admin
14.9.2015 11:51
Dobrý deň, odporúčame Vám súčasne vnútorneužívať topoľ T42, cedofT49, helmifit, židovskú čerešňu T47 a čiernu ríbezľu-borovicu-vinič P9. helmifit si dajte s hodinovým odstupom od ostatných tinktúr. Z helmifitu využívajte aspoň 2 fľaštičky. Topoľ budete užívať dlhodobo bez prestávky,pretože je to jediná bylina,ktorá dokáže čistiť telo od borélií. Po doužívaní helmfitu a P9 budete spolu s topoľom  užívať chlamysan a neurosan. Potom sa nám ozvite, ako sa cítite, či došlo k zlepšeniu. Veľa zdravia a trpezlivosti Vám prajú Mgr. J. Podhorná a Mgr. D. Machničová
Eva
17.11.2015 8:44
Dobrý deň.
Veľmi pekne Vám ďakujem za odporúčané tinktúry. Všetky som si objednala a hneď začala užívať a musím povedať, že sa môj zdravotný stav už asi po 2 týždňoch upravil. Prestala som zároveň užívať nalgesin S od bolesti a vôbec mi to nechýba, hoci som sa toho obávala. Mám taký pocit ako keby lieky proti bolesti udržiavali naše bolesti v chronickom štádiu. Som šťastná, že som sa ich zbavila. VEMP vyšetrenie aj kontrola na reumatológii dopadli dobre. Absolvovala som ďalekú cestu u dcéry v zahraničí a i tam mi bolo dobre. V posledných dňoch registrujem trochu stuhnuté prsty a opuch na rukách a sem tam sa mi hlava krúti, ale nie je to také strašné. S tinktúr mi ešte zostáva doužívať neurosan, chlamysan a topoľ. Poprosila by som Vás ešte o nejaké tinktúry na kĺby, kosti a chrupavky.

A ešte by som Vás prosila, aby ste mi poradili niečo pre manžela. Má chronické ťažkosti s pálením žalúdka a záhy, nervy z náročnej práce a taktiež bolesti kĺbov, svalov a chrbtice a hučanie v ušiach.
Ďakujem a želám veľa spokojných klientov.
admin
18.11.2015 5:03
Dobr´ý deň, potešila nás Vaša správa, že sa cítite lepšie. Určite pokračujte ešte topoľom T42, ježibabou guľatohlavou T1 a neurosanom, pridajte si ešte židovskú čerešňu T47 a čiernu ríbezľu-borovicu-vinič P9, po doužívaní P9 jaseň P16. Tieto tinktúrky Vám budú riešiť kĺby a opuch na rukách. Robte si večer kúpele rúk, dajte si vlažnú vodu, pridajte do nej ľubovníkový olej a ponorte ruky po lakte do vody. vydržte 5-10 minút, rukám sa uľaví. Cvičte prstami na rukách, aby nestuhli.

Manželovi odporúčame befungin - vodný extrakt z huby čaga, podľa návodu ho zarobte do vody a dajte užívať 3-krát denne. Ak má akútny stav so záhou, môže dať aj malú lyžičku befunginu do štamprlíka, doleje vodu, zamieša a môže vypiť. Hneď pocíti úľavu. Z gemmoterapie mu odporúčame gotu-colu T10, ľubovník T40, čiernu ríbezľu-borovicu-vinič P9, po doužívaní P9 jaseň P16, po jaseni jelšu P36 a po P36 neurosan. Veľa zdravia Vám prajú Mgr. J. Podhorná a Mgr. D. Machničová
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní