pokračovanie v liečbe

Dobrý deň pani Jarmila, v prvom rade Vám chcem poďakovať za radu k liečbe môjho manžela.Manžel užíva tinktúry, ktoré ste mu poradili na jeho problémy, cíti sa už lepšie, momentálne sa aj tlak veľmi dobre upravil,nemáva už slabosti,necíti sa zle.Na krvné testy pôjde až v decembri,tak potom uvidíme ako sa upravila aj kyselina močová.Teraz ešte má doužívať jelšu v kombinácii s nechtíkom-žihľavou a muškátom.Chcela by som sa spýtať ako máme pokračovať ďalej,či máme dať nejakú pauzu,prípadne aké kombinácie bylín máme užívať.Musím ešte povedať,že manžel pije aj miešané bylinkové čaje,upravil stravu. Ďakujem za Vaše rady. Jana
Jana
1538 1 19.10.2009
asdasd (admin)
22.10.2009 9:59
Dobrý den paní Jano, je moc dobře, že manžel pije i bylinkové čaje a i strava je důležitá, upravit tak jak to tělo žádá.
Doporučuji pokračovat v užívání ještě jednou kúrou a pak si může manžel udělat pauzu minimálně 14 dnů až 2měsíce. Dle potřeby pak pokračovat. Důležitá je i prevence.
Kúra další obsahuje gotu-kola T10, maralí kořen T24,ženšen T46 jasan P16, arálie P59 a kopřiva P25. Současně gotu-kola, maralí kořen, ženšen, jasan. Po jasanu vzít arálii, po arálii kopřivu.
Hodně zdraví všem.
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní