Pomôžte mi prosím.

Dobry deň prajem volám sa Magdaléna mám 25 rokov ... Približne 2roky som brala antikoncepciu Tri-regol ... v zavere druheho roku som už celkovo pociťovala, že niesom vo svojej koži ... a tak som ju vysadila teraz som približne 4mesiace po vysadeni a mám problémy ... počas bratia antikoncepcie som mavala pravidelne zapaly každy mesiac ... po vysadeni zapaly prestali, ale uplne sa zmenil môj sexuálny život... pri sexe mám neskutočne bolesti ako keby to bolo po prvy krát, ale som pritom uplne uvolnena, zvlhnuta a partner je velmi pozorny pretoze je to môj staly partner ... obaja sa obavame či ma bratie antikocepcie natrvalo nepoznačilo ... Ďakujem vam za vašu odpoveď.
Magdaléna
117 1 25.11.2011
admin
5.12.2011 9:03
Urcite Vas uzivanie antikoncepcie nijako nepoznacilo- tak ako pisete. S najvacsou pravdepodobnostou v podvedomi Ste si zakodovala, ze je to sposobene antikoncepciou. Prave naopak. Po vysadeni HA mi zeny udavaju zlepseny sexualny apetit. Nie je to u Vas sposobene aj tym, ze nechcete este otehotniet a napriek tomu mate naplno pohlavny styk a kdesi vo vnutri s tym bojujete?... Dr. Cubonova