Problémy naspäť

Dobrý den chcel by som sa poradiť ohladom kúry na boreliozu?Borelia potvrdená od roku 2016..2018-2019 liečba pri Ďurovskej v BA 18 mesiacov 3 kombinácie ATB..2019 liečba Ďurovská ukončená LTT Borelia 1,1,1 negatívne..rok bol pokoj..2020 znova potvrdené pozitívne výsledky Borelia IGG-6,350 IGM-6,460...Obvodná predpísala ATB dotyciklin na 20 dní viac dní nechcela,ktoré som dobral 20.10...den-dva po dobratí začali velké problémi hlavne slabosť,pocit na odpadnutie ,trpnutie lícnych svalov,šija..stavy trvajú stále..som šofér autobusu a v takýchto stavoch sa nedá dalej fungovať..Mám od Vás zakúpenú komplet kúru B1,B2,B3,B4 ktorú som začal 22.10. užívať žial po dvoch dnoch pre bolesti žalúdka som ju prerušil..Po ustúpení bolesti chcem začať znova,neviem či to nebude problém ak sa to nebude užívať zároven z ATB ako uvádzate že je to tak najlepšie..Po prípadeči by neboli k tomu vhodné aj nejaké vaše doplnky ,vitamíny a možno niečo aj na ten žalúdok..začal som Helicit..Dakujem krásne za radu
srnkahenes@gmail.com
89 1 29.10.2020
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
1.11.2020 10:44

Dobrý deň, problém s trávením môžu spôsobovať antibiotiká, ak máte možnosť, môžete si dať predpísať u lekára  Minocyklín 200mg 1x denne (Doxyhexal 1x denne 200mg – ten je však pomerne zle znášaný). Problém  je ten, že vyzdvihnúť sa dajú len v rakúsku. Ak máte takúto možnosť, treba si to premyslieť, nespôsobujú žiadne tráviace ťažkosti. Taktiež  dobré výsledky sú pri Augmentine 3x625mg. Antibiotiká je potrebné braž aspoň 30 dní. 

Čo sa týka kúry B1, tou by ste začali. nakvapkajte tinktúry do malého množstva vody, nechajte ich odstáť a vypite, budú šetrnejšie na tráviaci trakt. Na zlepšenie trávenia odporúťame tiež čagu koncentrát. 1 čajovú lyžičku zamiešajte do 2 dcl vody a vypite ráno, to isté urobte večer, pri ťažkostiach ju môžete užívať 3-4-krát denne. 

 

Takže konkrétne k bylinkovej liečbe Vám ponúkame všetky možnosti, ako zlepšiť Váš zdravotný stav:

  1. ku kúre B1 odporúčame špeciálne raw probiotiká pre mužov alebo najsilnejšie ultimate care. Podporujú imunitu a zároveň sú potrebné pri atb liečbe. Užívame ich s dostatočným odstupom od antibiotík.
  2. Ďalej odporúčam užívať tento mega b komplex- je najsilnejší na trhu, pomôže výrazne nervovému systému. Ten odporúťame vždy,  pri antb. – zlepší sa mimoriadne vstrebávanie a tento B komplex obsahuje aj viac ako 4000% dennej dávky B12, čo je dôležité aj pri strate energie ktorú často ľudia majú pri borelióze
  3. Podporujte stále imunitu - lipozomálnym vitamínom C-Zn-D3 - 2-krát denne kávovú lyžičku do trošku džúsu a vypite.
  4. Neužívať magnézium a mliečne výrobky (vápnik), ani kyslé potraviny spolu s antibiotikami – lebo znižujú ich účinnosť.

Všetko nájdete na našom webe www.zdravysvet.sk. Potom sa nám môžete ozvať, ako sa cítite, či je to lepšie s trávením a či môžete pokračovať v liečení kúrou B1. 

Prajeme veľa zdravia