Problémy s ľadvinami?

Dobrý deň, chcela by som sa Vás opýtať, vždy som mala problém s pokožkou - vyrážkami. Keď som užívala antikoncepciu upravilo sa to. Pred troma mesiacmi som antikoncepciu vysadila a na krku (iba na krku) sa mi robia stále vyrážky. Moja kozmetička sa ma pýtala, či nemám prolbém s ľadvinami. Je to možné, že by to bolo z toho? Ak by ste mi mohli poradiť, čo by mi na to zabralo bola by som rada. Kúpila som si aj tinktúry na akné, ale tie mi nepomohli. Ďakujem. Lenka
Lenka
546 1 28.12.2009
asdasd (admin)
3.1.2010 10:14
Dobrý den paní Lenko, je určitě možná souvislost i s disharmonií ledvin či jiného orgánu, projevit se to může i na kůži. U každého je to jiné a nejde tedy s určitostí říci, že jde u vás opravdu o ledviny. Výhodou užívání výtažků je to, že vždy organismu pomohou, záleží ale na něm, jak účinky bylinek zpracuje. Určitě jste udělala dobře, že jste využívala tinktury na akné, chce to ale opravdu čas. Záleží jak moc je tělo zanešeno toxiny, jak dlouho jste antikoncepci užívala a tak dlouho je třeba organismus čistit a harmonizovat. Proto máme hodně bylinek, které lze střídat. Protože platí, že to co zabere jednomu nemusí druhému. Doporučuji vám nyní využívat tyto výtažky: pýr T34, ptačí jeřáb T15, grep T11. Po využití grepu vezmete místo něho tinkturu z pupenů kaliny P23 a pokračujete v užívání i s pýrem a ptačím jeřábem. Pokud došly tak bez nich. Po využití kaliny vezměte ještě černý rybíz s betaglukanem PG7 a doužívejte vše postupně dokonce. Lze pak udělat pauzu 14 dnů a pokračovat ještě jednou s těmito tinkturami. Případně napište.
Hodně zdraví a štěstí v roce 2010 přeje Mgr.J.Podhorná