Prosba o pomoc a radu - Problém s cievami a krvou.

Dobrý večer, pani Podhorná.
Dńa 20. 09. som vám písal prosbu o pomoc, neviem či ste môj e-mail dostali, preto píšem ešte raz.
Prosím Vás o poradenstvo pre môj problém. Už niekoľko rokov mám studené končatiny, ruky a nohy, akonáhle už začína chladnejšie počasie mám ich veľmi studené, biele až žlté, a dokonca prsty na rukách až fialové, teda asi mám cievny problém, nedokrvenie. Minulý rok v lete mi robili krvné testy, zistili mi málo červených krviniek, ale vraj anémia to nie je, dali mi len B vitamín v tabletkách. Robili mi tzv. chladový test a povedali, že mám Raynaudovu nemoc, ale na to vraj nič nie je. Myslím a cítim, že môj stav je horší.
Aj manželka, aj kolegovia mi hovoria, že mám ruky ako "mŕtvola". Je to nepríjemné.
Bol som v predajni Bylinkáreň v Považskej Bystrici, kde mi odporučili Vaše kvapky: Ostropestrec, Fitkolon a Gotu-kola. Užívam ich prebližne týždeň. Kúpil som si aj Vašu knižku, dočítal som sa tam o cievnych problémoch a tiež problémoch s krvotvorbou, prosím, akú najvhodnejšiu kúru by ste mi mohla doporučiť, zrejme u mňa pôjde aj o problém s červenými krvinkami - som bledý aj v tvári, pri väčšej námahe sa zadýcham unavím a som spotený.
Prosím Vás o pomoc a radu. Vopred Vám ďakujem.
S pozdravom Marián
Marián
1240 1 23.9.2013
admin
23.9.2013 9:18
Dobrý den, poradili Vám dobře. Přidejte si ještě Tamaryšek P45, stimuluje tvorbu červených krvinek a krevních doštiček a jinan dvoulaločný T14, prokrvuje končetiny. Když doužíváte P45 a T14, doporučuji kůru K35. Hodně zdraví Mgr. J. Podhorná
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní