Prosím o radu - doplnenie

Ešte na doplnenie, v máji som prekonala spontánny potrat v 2 mesiaci, a tieto problémy, ktoré opisujem nastali až v auguste.

Dobrý deň, prosím môžete mi poradiť. Asi mesiac mam taketo problemy, trocha mi trpnu nohy, ruky. Mám pocit nestability pri chodení, závraty, bolieva ma hlava a oči. Bola som u lekára, krvný obraz mám dobrý, očné vyšetrenie tiež. Robím ale celý deň pri PC a mávam problém so stuhnutou krčnou chrbticou.Prosím ako postupovať ?
Renáta
1132 1 14.9.2012
admin
18.9.2012 7:36
Dobrý deň, odporúčam Vám užívať súčasne gemmoterapiu v takomto zložení: Topoľ T42, Ľubovník T40 a brezu P2, po využívaní brezy zoberiete miesto nej jelšu P36 a pokračujete v užívaní s topoľom a ľubovníkom. Po využití P36 vezmete javor babyku P17 a doužívate. Celú kúru môžete ešte celú jedenkrát zopakovať. Uvidíte, ako sa budete cítiť. Potom by som Vám odporučila doplniť liečbu Matuzalemom - modrým sublingualom - 1 tab. ráno necháte rozpustiť pod jazykom. Jedno balenie Vám postačí na mesiac liečby. Minimálne by ste mali využívať 3 balenia bez prestávky. Vo Vašom prípade bude možno treba pokračovať v liečbe aj dlhodobejšie. Všetko bude závisieť od toho, ako sa budete cítiť. Výrazne by sa Vám malo uľaviť už po gemmoterapii. Môžete si ju objednať na www.zdravysvet.sk. Prajem Vám čo najskôr zlepšenie Vášho zdravotného stavu. S pozdravom, D. M. Ak by ste mali nejaké otázky, pokojne zavolajte v popoludňajších hodinách na tel. č.: 0918 981 709. Veľmi radi Vám poradíme.

98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní