Reumatoidná artritída

Správa Dobré ráno prajem. Prosím Vás napíšte mi čo by som mala objednať manželovi diagnostikovali mu REUMATICU ARTRITÍDU ...už mi ho je luto od jula ho to trápi . ( stále sa sťažuje na bolesti svalov v celej ruke a nohách a už teraz aj pokrivkáva ) Ma 67 rokov . Dalšia dg. ktorú mi pred 2 rokmi dg. je ekzém a psoriaza tá sa mu objavuje na rukách a na tvári hlavne v apríli ,máji a septemberi oktobri. Prosím poraďte mi čo by som jej mala vo vašej bylinkarni objednat , či vlastne sú u vás produkty na tieto ochorenia. Vopred Vám ďakujem. Prajem krásny deň.
Admin
84 1 5.11.2019
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
7.11.2019 11:14

Dobrý deň.

Vnútorne odporúčame začať s bylinkovou kúrou: Jelša P36 spolu s Topoľom T42 a Túžobníkom brestovým T56

Počas dňa popíjať himalájsky čaj Slesaka spolu s bazovou šťavou.

Nech využíva z každého aspoň dve fľaštičky a následne sa nám ozvite, aby sme dali na základe aktuálneho stavu pokračovaciu liečbu, keďže pri reumatoidnej artritíde je potrebné podávať liečbu dlhodobo.

Zvonku robiť obklady postihnutých častí svalov, šliach a kĺbov magnéziovým olejom https://www.zdravysvet.sk/p/magneziovy-olej-200ml +  natriete https://www.zdravysvet.sk/p/sustarad-krem-150ml Natretú časť obalíte potravinárskou fóliu a necháte pôsobiť aspoň pól hodiny, ale kľudne aj hodinu denne.

Pekný deň