Srdce

Dobrý deň, prosím o radu. Moj partner pred 2 rokmi absolvoval operaciu srdca (výmenu srdcovej chlopne). Uživa warfarin. Za posledný rok sa mu objavili ťažkosti. Má striedanie teplot tela. Raz mu je horko a raz zima. Ako najvacsi problem vidim to, že často je studený (a obliaty studeným potom) a stažuje sa, že mu je velmi horko. Dalsi problem je v tom, že sa sťažuje že nemože dýchat (popisuje to akoby mal nedostatok kyslika). Viete mi odporučiť nejaký produkt ? Ale samozrejme taký, ktorý može uživať s warfarínom (liek na riedenie krvi). dakujem velmi pekne.
Dau
50 1 23.10.2019
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
23.10.2019 19:23

Dobrý deň, tieto problémy treba riešiť s odborným lekárom - kardiológom. Byliny môžu jeho stav ovplyvniť, môže reagovať rôznym spôsobom, nedovolíme si uňho experimentovať. Netušíme ako môže reagovať na jednotlivé bylinky, keďže užíva warfarín na riedenie krvi. Nie sú urobené klinické štúdie na súčinnosť warfarinu a bylín. Navštívte teda čo najskôr svojho odborného lekára a ešte obzvlášť, keď popisuje problémy s dýchaním. Prajeme veľa zdravia.