štítna žľaza

Dobrý deň,
polroka sa liečim na zvýšenú štítnu žľazu liekom thyrozol, momentálne som v remisií bez príznakov, cítim sa výborne, ale ešte mám na krku strumu, cca 8mm, lekárka mi nechala ešte jednu tabletku denne. Chcem sa spýtať, či mi viete niečo poradiť, že by mi ta struma zmizla, alebo nebodaj úplne vyliečenie, pretože, keďže som nováčik v tejto chorobe, verím, že sa vyliečim. Je to možné?

ďakujem
Alexandra
Alexandra
1245 4 19.3.2013
Alexandra
19.3.2013 5:58
zabudla som doplniť, že rok nemám menštruáciu, mám 45 rokov, beriem aj tabletky lutenyl na vyvolanie MS, ale nedarí sa.
admin
6.4.2013 11:57
Dobrý deň, ospravedlňujeme sa Vám, že sme nereagovali na vašu otázku, Podarilo sa nám ju prehliadnuť. Stalo sa totým, že ste reagovali ešte raz vo svojej téme, takže sme si mysleli, že pani Mgr. Podhorná reagovala. Poprosím Vás, doplňte nám informáciu - jedná sa u Vás o zvýšenú funkciu alebo zníženú funkciu štítnej žľazy. V liečbe totiž rozdiel. S pozdravom, D. M.
admin
7.4.2013 1:47
Dobrý deň, ďakujem, že ste nám dali vedieť, že ste odpoveď od pani Mgr. Podhornej dostali. Nevedela, že ste problém zadali neskôr a odpovedala Vám. Držíme palce, aby liečba zabrala. S pozdravom, D. Machničová
Alexandra
7.4.2013 12:18
ďakujem, ja som dala otázku ešte raz neskôr a dostala som odpoveď, tak skúšam liečbu podľa návodu p. Podhornej, po využití tinktúr sa ozvem aké budú výsledky, ešte raz ďakujem.
Alexandra
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní