tetania

Dobry Den ! Chcem sa opytat tetania je to ochorenie na cely zivot? alebo sa da uplne vyliecit.Dakujem za rady -uživam kvapky je mi lepsie no stale este to nieje dobre.preto sa pytam Dakujem ze je taka moznost rady.
Jana
261 1 15.5.2020
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
16.5.2020 9:35

Dobrý deň, žiaľ, nedá sa vyliečiť, ale treba sa naučiť s ňou žiť, dajú sa potlačiť symptómy a kvalita života sa podstatne zvýši. odporúčame bylinnú liečbu:

Cedof https://www.zdravysvet.sk/p/cedof-50ml-t49-tinktura-z-bylin-rastlin + vŕbka úzkolista https://www.zdravysvet.sk/p/vrbka-uzkolista-50ml-t43-tinktura-z-bylin  Ak nemáte nízky tlak, tak pite denne Ivan čaj https://www.zdravysvet.sk/p/ivan-caj-z-kvetov-a-listov-vrbovky-uzkolistej je bez kofeinu,  upokojuje myseľ, stres a je antidepresívny. Upokojuje búšenie srdca. Ak by ste však mala nizky tlak, tak Ivan čaj ho ešte zníži a a to nie je dobré, takže ho odporúčame len ľuďom s normálnym alebo vyššim tlakom.
Túto kombináciu odporúčame doplniť unikátnymi probiotikami MOOD https://www.zdravysvet.sk/p/dr-formulated-probiotika-pre-zlepsenie-nalady-50-m , ktoré majú vplyv na tvorbu serotonínu, upokojujú rozrušený nervový systém.
Berú sa 2x denne 1 kapsula, ale začnite len s jednou kapsulou prvé dva dni a potom pridajte dávku na dve denne a sledujte, či je to lepšie s jednou alebo s dvomi kapsulami. Kvôli problémom v USA  sú momentálne zásielky do Európy pozastavené, ale máme informáciu, že cca o týždeň by sme ich už mohli mať, keďže situácia ohľadom korony sa v USA pomaly stabilizuje. V detaile tovaru si dajte sledovať preto dostupnosť. Potom si ich môžete objednať. 
Zaroveň odporúčame tento chelatovaný horčík s mimoriadne vysokou vstrebateľnosťou . Bežný horčík má veľmi nízku vstrebateľnosť a nepomáha tak, ako by mal https://www.zdravysvet.sk/p/rastlinne-magnezium-dr-formulated-198-4g-malina-citron, poprípade môžete horčík dodávať aj cez pokožku https://www.zdravysvet.sk/p/magneziovy-olej-200ml

Prajeme veľa zdravia