Tetánia

Dobry den, prosim o radu, mamina ma 48 rokov, diagnostikovanu tetániu. Pozeral som poradnu a teda som jej objednal Neurosan, Lipu P28, Vŕbku T43 a Cedof T49 + horcik chelat a epsomsku sol pre kupele. Zacina sa aj inak stravovat. Par rokov berie lieky len na vysoky tlak, dufame, ze postupne, ked si telo zvykne, by sa dali uplne vynechat. Prosim Vas, ako presne by tie tinktury mala kombinovat ? Dakujem velmi pekne :)
Marek
318 1 26.3.2020
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
26.3.2020 22:05

Dobrý deň,

môžete súčasne užívať vrbku T43, cedof T49 a lipu P28. S hodinovým odstupom dajte neurosan. Zaroveň odporúčame chelatovaný horčík s mimoriadne vysokou vstrebateľnosťou https://www.zdravysvet.sk/p/rastlinne-magnezium-dr-formulated-198-4g-malina-citron, poprípade môžete horčík dodávať aj cez pokožku https://www.zdravysvet.sk/p/magneziovy-olej-200ml

Odporúčame piť denne Ivan čaj https://www.zdravysvet.sk/p/ivan-caj-z-kvetov-a-listov-vrbovky-uzkolistej je bez kofeinu,  upokojuje myseľ, stres a je antidepresívny. Upokojuje búšenie srdca. Ak by ste však mala nizky tlak, tak Ivan čaj ho ešte zníži a a to nie je dobré, takže ho odporúčame len ľuďom s normálnym alebo vyššim tlakom.

Ak by sa stav ešte neupokojil po tinktúrach, môžete  doplniť unikátnymi probiotikami MOOD https://www.zdravysvet.sk/p/dr-formulated-probiotika-pre-zlepsenie-nalady-50-m , ktoré majú vplyv na tvorbu serotonínu, upokojujú rozrušený nervový systém.

Berú sa 2x denne 1 kapsula, ale začnite len s jednou kapsulou prvé dva dni a potom pridajte dávku na dve denne a sledujte, či je to lepšie s jednou alebo s dvomi kapsulami.

Prajeme veľa zdravia.