Tetania liecba

Dobrý deň, Zhruba pol roka mavam závraty, bolesti hlavy, spojené s busením srdca, pocitom že sa nemôžem nadýchnuť a trpnutie končatín, jazyka a pier. Neurológ to zhodnotil ako psychicky problém. Ja mam podozrenie na tetaniu ktorá mi nebola ale nikým diagnostikovana. Viete mi odporučiť liečbu, poprípade pomôcť? Ďakujem Zuzana
Zuzana79
3150 1 9.6.2021
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
10.6.2021 22:18

Dobrý deň, ak nemáte nízky tlak, tak pite denne Ivan čaj https://www.zdravysvet.sk/p/ivan-caj-z-kvetov-a-listov-vrbovky-uzkolistej je bez kofeinu,  upokojuje myseľ, stres a je antidepresívny. Upokojuje búšenie srdca. Ak by ste však mali nizky tlak, tak Ivan čaj ho ešte zníži a a to nie je dobré, takže ho odporúčame len ľuďom s normálnym alebo vyššim tlakom.

Túto kombináciu odporúčame doplniť unikátnymi probiotikami MOOD, ktoré majú vplyv na tvorbu serotonínu, upokojujú rozrušený nervový systém.

Berú sa 2x denne 1 kapsula, ale začnite len s jednou kapsulou prvé dva dni a potom pridajte dávku na dve denne a sledujte, či je to lepšie s jednou alebo s dvomi kapsulami.

Zaroveň odporúčame tento chelatovaný horčík s mimoriadne vysokou vstrebateľnosťou https://www.zdravysvet.sk/p/rastlinne-magnezium-dr-198-4g-malina-citron, poprípade môžete horčík dodávať aj cez pokožku https://www.zdravysvet.sk/p/magneziovy-olej-200ml.

Z gemmoterapie vrbku T43, cedof. T49, gotu kolu T10 a lipu P28.

Prajeme veľa zdravia

98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní