tinitus-tocenie v hlave ze vraj z tetanie

Dobry Deň! Možem uživat naraz rozdiel 1hodinu liek sv.hildegardy vino z fialky a cedof kvapky -je tam trocha alkolu a to na tetaniu nieje dobre,beriem l-Thyroxin na stitu z.,relaxp lus -bylinny liek,živa- ,prirod.serotonin,Dakujem
Jana Zajacová
180 1 2.3.2020
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
2.3.2020 17:22

Dobrý deň, odporúčame súčasne užívať cedof T49, vrbku T43, gotu kolu T10 a lipa P28. To, že je to v liehu, vôbec neriešte. Môžete si ich nakvapkať aj do malého množstva vody, nechajte odstáť, aby sa vyrušil lieh  a vypite. N ajlepší účinok však mjú tinktúry bez zapíjania. Vínne elixíry môžete s pol hodinovým odstupom od gemmoterapie. 

Ak nemáte nízky tlak, tak pite denne Ivan čaj https://www.zdravysvet.sk/p/ivan-caj-z-kvetov-a-listov-vrbovky-uzkolistej je bez kofeinu,  upokojuje myseľ, stres a je antidepresívny. Upokojuje búšenie srdca. Ak by bol nízky tlak, tak Ivan čaj ho ešte zníži a a to nie je dobré, takže ho odporúčame len ľuďom s normálnym alebo vyšším tlakom.

Túto kombináciu odporúčame doplniť unikátnymi probiotikami MOOD https://www.zdravysvet.sk/p/dr-formulated-probiotika-pre-zlepsenie-nalady-50-m , ktoré majú vplyv na tvorbu serotonínu, upokojujú rozrušený nervový systém.

Berú sa 2x denne 1 kapsula, ale začnite len s jednou kapsulou prvé dva dni a potom pridajte dávku na dve denne a sledujte, či je to lepšie s jednou alebo s dvomi kapsulami.

Zaroveň odporúčame tento chelatovaný horčík s mimoriadne vysokou vstrebateľnosťou https://www.zdravysvet.sk/p/rastlinne-magnezium-dr-formulated-198-4g-malina-citron, poprípade môžete horčík dodávať aj cez pokožku https://www.zdravysvet.sk/p/magneziovy-olej-200ml.

 

Tiež je možné (všetko podľa finančných možností ) brať L-tryptophan https://www.zdravysvet.sk/p/l-tryptophan-500mg-60-kapsul. Ten by sme odporúčali, ak by sa stav nezlepšil až v druhom rade.

Prajeme veľa zdravia.