točenie v hlave

Dobrý Deň! Chcem sa opytat -mám 3mesiac točenie v hlave od neurologa liek nezabera tak ho neberiem enelbin,k som marod,mam aj zavrate+tinitus obojstran.+ked mam tocenie tak aj pocitujem tlak hore v hlave -ked meram tlak tak ho mam ok 127/80 ale tep je vyššsi -88,je to viac krat do dna -pomaha mi ked dam nohy hore-vyšsie ako hlavu,beriem ginko prirod.liek z lekarne .Pri točeni sami zle pozera-hlavne do blizka a skače mi žilka v pravom oku.Prosim poradte čo ešte na to pomože.Dakujem.m
Jana
258 4 10.3.2020
Jana
10.3.2020 9:52
Chcem dodat ze na usnom je to ok počujem dobre.v hlave mam malu vod.cystu 7 mmm krat 8mm-lekar povedal ze s tym nič nebudu robit že to ma kazdy druhy človeka ani o tom nevie mam ju v strede hlavy-moze to robit ta cysta?neviem
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
10.3.2020 17:54
Dobrý deň, nemusí Vám sedieť ginko, vysaďte ho. Odporúčame z gemmoterapie ježibabu guľatohlavú T1, javor P17 a ľubovník T47. Potom sa nám ozvite, či došlo k zlepšeniu. Prajeme veľa zdravia.
Jana
11.3.2020 6:35
Dakujem za odpisanie ,ginko vysadim -prec Dakujem za odpisanie -ginko vysadim ale chcem vediet preco mi nemusi sediet ginko?Chcem sa opytat beriem cedof na tetaniu-na emg sa nepotvrdila jemi lepsie priznaky su pri strese sa mi horsie dycha ,mozem brat jezibabu .. s cedofom alebo nie.Dakujem .
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
14.3.2020 10:33
Dobrý deň, ginko Vám môže znížiť tlak, čiže Vám môže byť pri jeho užívaní horšie, lebo tlak je vo Vašom prípade pochopiteľne nižší... Pri horšom dýchaní treba dať vtedy niečo na upokojenie, nervový systém je vtedy rozrušený. Máte preto v kúre cedof aj ľubovník, môžete si pri tomto prejave dať ešte dávku cedofu naviac. Môžete brať všetky tinktúry, ktoré máte súčasne. Prajeme veľa zdravia.