Tremor

Dobrý deň, pani Podhorná. Chcela by som poprosiť o poradenstvo, aké Vaše kvapky by boli vyhovujúce v prípade tremoru pravej ruky. Som 50-ročná a už cca 15 rokov ma trápi tento problém. Čím som staršia, tým je to horšie. Už cca 1 rok mám problém s písaním, trasie sa mi ruka, podpis mám pokaždé iný, keď napr. sa chcem napiť, trasie sa mi ruka keď držím pohár, alebo je to aj pri iných činnostiach,..... proste sa jedná o nekontrolovateľný tremor pravej ruky. Máme to v rodine - moja mama, jej sestra, ich mama, ale u nich je ten tremor väčší, trasie sa im aj hlava a obe ruky.
Bola som v Martine na genetickom vyšetrení, potvrdili vrodenú poruchu na mozgu, ale vraj to nie je Parkinson. Pri stresových situáciách je to podstatne horšie, nedokážem to ovládať. Vašu knihu mám preštudovanú, už som užívala rôzne Vaše kvapky na rôzne problémy, napr. ženské, imunita, kašeľ, .... ale v tejto oblasti neviem ktorým smerom mám ísť. Prosím o radu, ktoré kvapky by aspoň zmiernili tento problém.Lekári to uvádzajú pod názvom esenciálny tremor a vraj s tým sa nič nedá urobiť. Veľmi pekne Vám ďakujem.
Marián
1312 3 7.7.2015
admin
8.7.2015 1:16
Dobrý deň, odporúčame Vám súčasne užívať ľubovník T40, ježibabu guľatohlavú T1, javor babyka P17, po doužívaní P17 vezmete bacopu P70, po bacope jaseň P16. Potom sa nám ozvitem ako sa cítite, zostavíme podľa toho pokračovaciu kúru. Veľa zdravia prajú Mgr. J. Podhorná a Mgr. D. Machničová
Marián
8.7.2015 8:52
Srdečne ďakujem, kvapky si určite kúpim a potom sa ohlásim. Taktiež prajem Vám obom veľa zdravia.
admin
11.7.2015 8:25
Ďakujeme. Aj my Vám prajeme, aby sa Váš zdravotný stav čo najskôr upravil. S pozdravom, Mgr. D. Machničová
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní