Úprava menštruácie

Dobrý deň! Už som do Vašej poradne písala, pretože som mala cystu na vaječníku niekoľko mesiacov. Chcem sa Vám veľmi poďakovať, lebo som dnes bola u svojej lekárky a cysta tam už nebola. :-) Je to úžasné! Ďakujem! A stačila iba jedna kúra! Teraz by som Vás chcela poprosiť o radu, ktoré bylinné tinktúry by som mala užívať na úpravu menštruácie. Naposledy som ju mala dosť dlhú a silnejšiu, čo zrejme súvisí aj s cystami, čo odišli. A čo by ste odporúčali ako prevenciu? Vďaka!
Julia
2063 5 28.8.2009
asdasd (admin)
31.8.2009 10:52
Dobrý den, jsem opravdu moc ráda, že se to tak brzy podařilo, je to i vaše zásluha, důležitá je i prevence. Nyní můžete užívat kúru další na úpravu a podporu funkcí gynekologického ústrojí , obsahovala by:
ptačí jeřáb bylinný, femina, vřes-pcháč oset-měsíček ( zmes Vres, Pichliač, Nechtík), jasan (jaseň) , maliník (ostružina malinová), vřes (vres)
současně užívat ptačí jeřáb, femina, vřes-pcháč-měsíček a jasan. Jak doužíváte jasan, tak vezměte vřes a doužívat vše dokonce.
Julia
1.9.2009 11:19
Veľmi pekne ďakujem za Vašu odpoveď! Zaujíma ma, či máte skúsenosti aj s endometriózou. Moja lekárka má podozrenie. Čítala som si o tom na internete a klasická liečba je výlučne hormonálna, resp. kombinovaná s laparoskopiou. Viete mi poradiť nejaké bylinky aj na toto? Pekný deň!
asdasd (admin)
3.9.2009 7:42
Vtom případě je třeba podpořit játra ostropestřecem a také zařadíme šii-take, které zabrání přílišnému růstu tkání v těle.
Takže šii-take, femina, ostropestřec, jasan, maliník a vřes
To je konečná kúra.
Současně užívat, feminu, šii-take, ostropestřec a jasan. Jak doužíváte jasan, tak vezměte maliník a nakonec vřes a doužívat vše dokonce.
Pak se ozvěte.
iveta
19.10.2009 5:24
dobrý den.obraciam sa na Vás s prozbou.12 rokov som brala antikoncepciu.v oktobri som ju vysadila-chceli by sme dieťatko.prvý menzes som dostala v decembri,dalšie cykly brebehli v poriadku aj s ovuláciou.v apríli nastalo počas ovulácie-špinenia po sexe silné krvácanie,na ktoré mi doktor dal lieky n azastavenie krvácania a hormonálny liek.menzes nastal v normálnom termíne.od jula nám veľmi slabu,až žiadnu menštruáciu,napatie v prsníkoch,pocit zvacšenia.od vysadenia antikoncepcie mávam pocit nevoľnosti,unavu,točenie hlavy.pri poslednom vyšetrení mi doktorka zistila zvýšené endometrium,mierne zvýšené pečenové testy,crp zvýšené.mám 36 rokov,dva porody,trpím obezitou,ktoru teraz znižujem.touto cestou by som Vás chcela poprosiť,aké bylinky by mi pomohli,jednak na obnovu cyklu-vaječníkov a k zdravému počatiu.dakujem veľmi pekne a prajem pekný den.iva
asdasd (admin)
25.10.2009 7:53
Dobrý den paní Ivo, doporučuji vám pro začátek využívat tyto výtažky z bylinek a pupenů. Současně užívejte ptačí jeřáb T15, brodecký ortislim T2, dub P12. Jak doužíváte dub vezmete místo něho jalovec P15 a pokračujete v užívání s ptačím jeřábem a brodeckým ortislimem. Po využití jalovce nakonec ještě černý rybíz-maliník P10 a doužíváte postupně vše dokonce. Pokud ptačí jeřáb a brodecký ortislim dojde dříve , pokračujete bez nich.
Po využití kúru zopakujte alespoň ještě jednou, pak si udělejte pauzu minimálně 14 dnů a případně napište. Sestavím vám kúru další, mějte se krásně a přeji vám hodně štěstí a zdraví.
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní