Uzkost

Dobry den! Uz dlhsie ma trapi uzkost, stres v praci. Raz za cas je to silnejsie a vtedy mam aj traviace tazkosti, hnacky, brnenie koze a tlak/tazobu na hrudi. Viete mi prosim poradit nejaku prirodnu liecbu? Dakujem
Zuzana
216 4 3.6.2020
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
4.6.2020 12:25

Dobrý deň, problém je potrebné riešiť komplexne.

Odporúčam kombináciu Cedof https://www.zdravysvet.sk/p/cedof-50ml-t49-tinktura-z-bylin-rastlin + vŕbka úzkolista https://www.zdravysvet.sk/p/vrbka-uzkolista-50ml-t43-tinktura-z-bylin  a pokiaľ nemáte veľmi nízky tlak, pite denne Ivan čaj (znižuje tlak)  https://www.zdravysvet.sk/p/ivan-caj-z-kvetov-a-listov-vrbovky-uzkolistej je bez kofeinu,  upokojuje myseľ, stres a je antidepresívny. Túto kombináciu odporúčame doplniť unikátnymi probiotikami MOOD https://www.zdravysvet.sk/p/dr-formulated-probiotika-pre-zlepsenie-nalady-50-m , ktoré majú vplyv na tvorbu serotonínu.

Berú sa 2x denne 1 kapsula, ale začnite len s jednou kapsulou prvé dva dni a potom pridajte dávku na dve denne a sledujte, či je to lepšie s jednou alebo s dvomi kapsulami.

Taktiež ak si to môžete finančne dovoliť, užívajte L-tryptophan https://www.zdravysvet.sk/p/l-tryptophan-500mg-60-kapsul, budete aj lepšie spať.

na tráviace ťažkosti čaga koncentrát. 1 čajová lyžička do 2 dcl vody, zamiešajte a vypite ráno, to isté urobte večer. Ak sa trávenie zlepší, stačí 1-krát denne. Čagu dlhodobejšie.

Prajem veľa zdravia

21miss21@centrum.sk
4.6.2020 12:55
Velmi pekne dakujem za rady! Urcite si objednam, avsak chcem sa spytat, ci je mozne namiesto vami uvedenych probiotik (kedze su financne nakladnejsie) uzivat prirodne magnezium, ktore som nasla na vasej stranke. Dakujem i za tuto odpoved :)
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
9.6.2020 17:53
Dobrý deň, samozrejme, všetko závisí od Vašich finančných možností. Môžete užívať aj rastlinné magnézium, má však iné účinky ako MOOD probiotiká, ktoré sa zameriavajú na riešenie nedostatku serotonínu, čo je Váš problém, zároveň podporujú imunitný systém. S pozdravom
21miss21@centrum.sk
8.7.2020 14:11
Dobry den! Dala som na vasu radu a bylinky i vitaminy pomohli uzasne. Dakujem za pracu ktoru robite!