Úzkosť a depresia

Prosím Vás je možné pomôcť dospelému človeku bylinnými prostriedkami pri prežívaní úzkosti a depresií s ktorými sa trápi celý svoj život. Ten človek je liečený lekárom psychyatrom čo je dobre. Takže bylinky beriem ako doplnok, ktorý by mohol zmierniť stavy úzkosti a depresie. Tieto stavy sú zrejme aj dôsletok čo sa dialo v tehotenstve matky tohto človeka. Lekári tak troška matku strašili, že dieťa má veľkú hlavičku a môže sa narodiť choré. Prosím čo by ste na túto diagnózu poradili užívať?
bonye
2220 1 6.1.2021
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
6.1.2021 19:43

Dobrý deň, odporúčame kombináciu Cedof https://www.zdravysvet.sk/p/cedof-50ml-t49-tinktura-z-bylin-rastlin + vŕbka úzkolista https://www.zdravysvet.sk/p/vrbka-uzkolista-50ml-t43-tinktura-z-bylin a lipa P28. Pokiaľ nemá veľmi nízky tlak,  denne piť  Ivan čaj (znižuje tlak)  https://www.zdravysvet.sk/p/ivan-caj-z-kvetov-a-listov-vrbovky-uzkolistej je bez kofeinu,  upokojuje myseľ, stres a je antidepresívny. Uvidíte, ako sa bude cítiť po tejto kúre. Ak by to ešte nebolo v poriadku, túto kombináciu odporúčame doplniť unikátnymi probiotikami MOOD, ktoré majú vplyv na tvorbu serotonínu.

Berú sa 2x denne 1 kapsula, ale začne len s jednou kapsulou prvé dva dni a potom pridá dávku na dve denne a bude sledovať, či je to lepšie s jednou alebo s dvomi kapsulami.

Taktiež ak si to môžete finančne dovoliť, užívajte L-tryptophan https://www.zdravysvet.sk/p/l-tryptophan-500mg-60-kapsul, bude aj lepšie spať.

 

Prajeme veľa zdravia

98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní