uzkost, depresia, kozne plesne

Dobrý deň, prosila by som Vás o radu pri výbere tinktúr. Približne 3 roky mávam obdobia depresie, nonstop sa cítim v napätí, posledné mesiace som začala pociťovať úzkosti. Pani psychologička mi odporučila užívať valeriánu v tabletách 3x denne (alebo namiesto toho Bachove kvapky - tie teraz užívam spolu s Triptophanom B). Chcem sa spýtať či by ste mi odporučili niečo iné alebo valeriána postačuje, prípadne či je lepšie užívať tinktúru ako tabletky (tvrdila mi že nie). Okrem toho mám vyše 10 rokov problém s plesňami na chrbte, v oblasti trieslov a seboreu na hlave. Keď si miesta natriem masťou proti plesniam, po dvoch natretiach plesne nevidno, ale po krátkej dobe sa opäť objavia. Mávam často pocity slabosti a únavy, na biorezonancii mi odporučili detoxikovať organizmu - mám už kúpenú chlorellu ktorú by som chcela začať užívať. Ďakujem vopred za radu.
1242 7 7.6.2016
admin
8.6.2016 11:12
Dobrý deň, neodporúčame Vám robiť žiadne detoxikácie, pretože sa Vám môže zhoršiť Váš kožný problém a tiež problém so seboreou. Biorezonanciu z našich skúseností s klientmi vôbec neodporúčame.  Na seboreu v hlave si v lekárni kúpte  šampón selsun, nechjte ho pôsobiť na hlave 4 minúty a potom vlasy umyte. Vnútorne na zlepšenie stavu kože reishi ganodermu RG-30 1 tob. ráno a z GL-30 1 tob. večer (firma Daxen), nájdete ju na našom webe pod Blahodárnymi hubami. Vnútorne Vám odporúčame užívať na pocity úzkosti a plesne súčasne cedof T49, vrbku T43, grep T11 a lipu P28. S hodinovým odstupom od týchto tinktúr stop kok PG61. Valeriána sa užíva skôr  pri nespavosti, ale môžete ju brať len 3 týždne, potom treba urobiť pauzu a zase ju môžete užívať. Čo sa týka plesní, nestačí Vám natierať kožu zvonku, potrebujete užívať aj vnútorne tinktúrky, ktoré sú najúčinnejšou formou fytoterapie, pretože sa byliny lúhujú v liehu 3 mesiace, takže všetka sila byliny a púčikov rastlín  je v tinktúrkach. Kúru máte nastavenú tak, že preliečite aj depresie aj plesne. Veľa zdravia Vám prajú Mgr. J. Podhorná a Mgr. D. Machničová
admin
9.6.2016 8:30
Dobrý deň, presne tak, biorezonanciu neodporúčame, čo sa týka diagnostiky aj liečby. Valeriánu môžete užívať s tinktúrami. Tinktúry si nakvapkajte postune na lyžičku a užite, môžete zapiť dúškom vody. Reishi Vám odporúčame dlhodobejšie - aspoň 3-4 mesiace. Dĺžka užívania tinktúr sa ukáže podľa toho, ako sa budete cítiť, ale jedna kúra určite nebude postačujúca, pretože Váš problém je už dlhodobejší. Čo sa týka chlorelly, môžete ju užívať aj s tinktúrami, ale tá Vám môže pomôcť akurát pri trávení, nerieši Váš problém. Zvonku kožu natierajte čistým prírodným krémom silenos harmony a grepovým olejom. Ak problémy budú pretrvávať ˇďalej, máte možnosť navštíviť naše terapeuticko-liečebné  centrum Svet terapií v Žiline alebo v Považskej Bystrici a osobne môžete skonzultovať Váš zdravotný problém. Objednať sa môžete prostredníctvom e-mailu dasa@zdravysvet.sk alebo telefonicky na t.č.: 0918 981 709 - Machničová. Veľa zdravia Vám praje Mgr. D. Maschničová
9.6.2016 9:22
Dakujem. Este mam poslednu otazku. Treba medzi uzivanim uvedenych tinktur robit prestavky?...o valeriane viem. Dakujem.
9.6.2016 9:34
Dobrý deň, ďakujem za odpoveď, kúru vyskúšam.
Ak sa smiem ešte spýtať k Vašej odpovedi, biorezonanciu ste mysleli že neodporúčate, čo sa týka diagnostiky (nie je smerodajná) alebo liečby? Valeriánu by som teda mohla užívať spolu s uvedenými tinktúrami ak chápem správne. Tikntúry si môžem nakvapkať spolu do vody a užívať ich naraz a ako dlho je prosím potrebné brať túto kúru, stačí po 1 fľaštičke?
Ešte by som sa rada poradila ohľadne cholerelly, chcela som ju brať skôr na zvýšenie vitality, nakoľko vyše som 2 rokov celkovo stále slabá, mávam slabosť aj v rukách. Bolo by možné ju užívať neskôr po doužívaní tinktúr reps. po dlhšej dobe, napr. polroku, roku, či vôbec nie.
Ďakujem pekne za Váš čas a radu.
9.6.2016 9:37
..reps. aj, či chlorella nie je vhodná nakoľko podporuje detoxikáciu a nemala by som ju vôbec užívať.
ďakujem
10.6.2016 11:12
Dobrý večer, dnes mi bola zistená mierna chronická gastritída a to isté pri dvanástniku. Môžem do Vami uvedenej kúry zaradiť aj befungin?
ďakujem
admin
11.6.2016 8:02
Samozrejme, befungin užívajte dlhodobejšie. S pozdravom, Machničová
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní