vaskulitída

Prajem dobrý deň, pred pár rokmi mi diagnostikovali ochorenie vasculitis lymphosytic. Prejavuje sa to hlavne vyrážkami na tele, ktoré sú pália a svrbia. Vyše roka som brala aj Prednison, kedy môj stav sa zlepšil, ale po vysadení lieku sa to začína znova zhoršovať. Nerada by som sa k tejto liečbe vrátila. Preto Vás prosím o roda, čo by bolo pre mňa najlepšie z prírodných produktov.
Ďakujem a prajem pekný deň.
Alžbeta
1700 7 7.1.2015
admin
7.1.2015 8:25
Dobrý deň, odporúčam Vám užívať vnútorne plamienku T35 a čiernu ríbezľu s betaglukánom PG7. Na natieranie krém silenos harmony. Po týždni užívania sa nám ozvite, ako sa cítite, podľa toho budeme pokračovať v liečbe. veľa zdravia prajú Mgr. J. Podhorná a Mgr. D. Machničová
Alžbeta
15.1.2015 6:26
Prajem dobrý večer, Vaše prípravky plamienku T35 a ríbezľu čiernu s gemmoblukánom užívam týždeň. Nemôžem povedať, že by sa situácia veľmi zlepšila ba dokonca sa mi vyhadzujú aj nové vyrážky. 13.1. mi robili krvný obraz a veľmi ma prekvapila hodnota FW:4/8, pričom som už asi 20 rokov mala hodnoty stále vysoké, ba dokonca 35/50. Mohli tento výsledok spôsobiť maceráty, ktoré beriem od Vás ? Dnes som bola na konzultáciách na Kožnej klinike v Košicach a samozrejme, tak ako som predpokladala mám začať brať Pednison denne 20 mg po dobu 2 týždňov a potom postupne dávku znižovať o 5 mg týždenne na 10 mg a túto ďalej ponechať. Prosím Vás o radu, ako mám ďalej postupovať v liečbe. Medzi Vašimi produktami som našla jeden, pri ktorom sa uvádza, že mám podobné účinky, ako kortikoidy.
Ďakujem a pozdravujem Vás.
admin
15.1.2015 10:08
Dobrý deň, skúste ešte dva týždne vydržať s prednisonom, ak môžete. Práve čierna ríbezľa je ten prípravok, ktorý spomínate, že nahrádza kortikoidy. Preto vám ho pani Podhorná zaradila do kúry. Normálna hodnota pre ženy je 5/8, to, čo máte. Čiže hodnota sa stabilizovala. Niečo sa v tele zmenilo. Myslíme si, že je nastavená liečba správne. FW hovorí, že zápal tam už nie je. Nepozerajte ešte na vonkajšok, ako vyrážky vyzerajú, podstatné je, že došlo k vnútornej zmene. Bylinky zaberajú pomalšie, ale určite sú veľmi účinné v liečbe. Takže dostávate do tela prírodný kortikoid vo forme čiernej ríbezle s betaglukánom, čiže sa posilňuje zároveň aj imunita, ktorá je potrebná pri riešení Vášho zdravotného problému. veľa zdravia a úspechov v liečbe prajú Mgr. J. Podhorná a Mgr. D. Machničová
Alžbeta
26.1.2015 8:57
Prajem dobrý deň, tak ako ste mi poradili,Prednison som zatiaľ užívať nezačala. Aj vyrážky už ustupujú, koža vyzerá už oveľa lepšie. Dochádzajú mi už kvapky, tak sa chcem opýtať, či si mám objednať tie isté. Čítala som aj o červenej baze, že je to tiež prírodný kortikoid. Ale objednám si to, čo mi poradíte.
Mám ku Vám ešte jednu prosbu. Mojej 80 ročnej svokre chcú operovať ramenný kľb, pretože ju už dlhšiu dobu bolí. Vraj tam má zápal, a chcú jej to vyčisťiť. Mohli by ste niečo poradiť aj pre ňu? Nerada by išla v takomto veku na operáciu. Ďakujem a prajem Vám veľa úspechov.
Alžbeta
3.2.2015 5:05
Dobrý večer, kvapky, ktoré ste mi poradili beriem asi mesiac. Vyrážky začali ustupovať, ale už asi tretí deň sa mi začali znova vytvárať. Dnes pri odbere krvi som mala zase aj vysoké FW: 28/48.
Prosím o radu,l čo mám ďalej robiť. Zatiaľ som Prednison brať nezačala.
Ďakujem ostávam s pozdravom
admin
5.2.2015 11:20
Dobrý deň, u Vás môže ísť o autoimunitný problém, vyskúšajte k čiernej ríbezli užívať aj bazu červenú, k tomu samozrejme berte plamienku T35. K tomu vyskúšajte ganodermu RG-30 a GL-30 od firmy DXN, nájdete ich na našej stránočke. Z RG-30 1 tobolku ráno a z GL-30 1 tobolku večer. Sú veľmi účinné na kožné a imunitné problémy. Veľa zdravia prajú Mgr. J. Podhorná a Mgr. D. Machničová
Alžbeta
16.4.2015 9:57
Dobrý deň, chcem sa opýtať, akú dlhú dobu môžem užívať prípravky, ktoré ste mi poradili. Užívam ich od januára všetky, no žiaľ môj stav sa veľmi nezlepšuje.
Ďakujem
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní