vyrastky- bradavice?

Dobry den, chcela by som Vas poprosit o radu - potykam sa s neprijemnym problemom - genitalnymi bradavicami. Vysetrenim u gynekologicky bolo vsak zistene, ze o HPV virus sa nejedna. Pravidelne (uz takmer 8mesiacov)chodim na potery podofylinom a liecbu dusikom, ale mam pocit ze to velmi nezabera, resp. posledne vyrastky su akesi odolne. Imunitu si posilnujem - v minulosti betaglukan, teraz kolostrum. Prosim Vas o radu/doroporucenie ake tinktury by boli na vnutorne uzivanie vhodne. Dakujem velmi pekne
Alex
964 3 21.3.2021
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
22.3.2021 15:31

Dobrý deň, tento problém je veľmi ťažko riešiteľný. Otázka znie, či sú to určite genitálne bradavice?Sú  vírusového pôvodu, takže vnútorne grep T11, cesnak T4, stop kok a orech americký P38, po orechu hemifit. Kúru 2-krát za sebou bez prestávky. Zvonku natierajte  a robte obklady  tujovým olejom. Natrite, prekryte potravinárskou fóliou. Môžete prestriedať aj grepovým olejom. Predpokladáme, že nie sú na slizniciach. Imunitu stále posilňujte lipozomálnymi vitamínmi C-Zn-D3. tiež reishi ganodermou RG-30 1 tob. ráno  a z GL-30 1 tob.  večer. Veľmi dobre pôsobí okrem imunity aj na kožu a jej problémy. Prajeme veľa zdravia.

Alex
23.3.2021 10:02
Dobry den, dakujem za radu, produkty si idem objednat. Len sa chcem spytat- helmifit uzivat az po douzivani celej tinktury orechu alebo uzivat po orechu vo vacsom casovom odstupe? Dakujem!
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
11.4.2021 15:22
Dobrý deň, po orechu s väčším časovým odstupom. S pozdravom
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní