Vysoky tlak

Zdravim. Mam problemy s vysokym tlakom a pocetne extrasystoly. Uzivam Amlessu 4/5 2x1 tabl a Concor 1/2 tabl. Zacal som uzivat kuru K 31A , makovy olej. Uzivam to druhy tyzden. Zatial ku vyraznemu zlepseniu nedoslo. Tlak 150-180. Prosim o radu ako dalej pokracovat. Dakujem
Stefan
111 1 16.1.2020
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
16.1.2020 19:25

Dobrý deň, kúra Vám nemusí sedieť.  Všetko závisí od toho, čo tento tlak spôsobuje. V zime často problém s vysokým tlakom a jeho znížením súvisí so serotonínom. Takže kúru momentálne prerušte a vyskúšajte kombináciu Cedof https://www.zdravysvet.sk/p/cedof-50ml-t49-tinktura-z-bylin-rastlin + vŕbka úzkolista https://www.zdravysvet.sk/p/vrbka-uzkolista-50ml-t43-tinktura-z-bylin. Denne pite Ivan čaj (znižuje tlak)  https://www.zdravysvet.sk/p/ivan-caj-z-kvetov-a-listov-vrbovky-uzkolistej je bez kofeinu,  upokojuje myseľ, stres a je antidepresívny. Túto kombináciu odporúčame doplniť unikátnymi probiotikami MOOD https://www.zdravysvet.sk/p/dr-formulated-probiotika-pre-zlepsenie-nalady-50-m , ktoré majú vplyv na tvorbu serotonínu.
Berú sa 2x denne 1 kapsula, ale začnite len s jednou kapsulou prvé dva dni a potom pridajte dávku na dve denne a sledujte, či je to lepšie s jednou alebo s dvomi kapsulami.
Taktiež ak si to môžete finančne dovoliť, užívajte L-tryptophan https://www.zdravysvet.sk/p/l-tryptophan-500mg-60-kapsul, budete aj lepšie spať.

Prajeme veľa zdravia.