Výtoky

Dobrý večer, chcela by som sa na Vás obrátiť s prosbou o radu. Chcela by som vyskúšať nejaké prírodné tinktúry na ženské problémy. Dlhodobejšie ma trápia nepríjemné vaginálne výtoky (mliečnej farby s nepríjemným rybím zápachom) zväčša ich preliečim vaginálnymi výplachmi no po krátkej dobe sa objavia zasa. Zároveň by som Vás chcela poprosiť o radu - mám problémy so štítnoou žľazou tá mi nefunguje tak ako by mala, lekárka to hodnotila ako spomalená činnosť alebo niečo podobné v poslednej dobe som aj viac pribrala aj keď si dávam pozor na to čo a koľko toho jem. Zatiaľ nechala lekárka pol roka na to, aby sa činnosť štítnej žľazy stimulovala len podávaním selénu v tabletovej forme, je niečo prírodné na tento problém. Ďakujem Vám veľmi pekne za odpoveď. S pozdravom
Admin
121 1 4.1.2020
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
4.1.2020 13:16

Dobrý deň
Užívajte spolu tinktúry : Femina T9 https://www.zdravysvet.sk/p/femina-50ml-t9-tinktura-z-bylin   + Plamienka zamatovohlúbiková T35 https://www.zdravysvet.sk/p/plamienka-zamatovohlubikova-50ml-t35-tinktura-z-bylin + gotu kola https://www.zdravysvet.sk/p/pupkovnik-gotu-kola-brahmi-50ml-t10-tinktura-z-bylin + tinktúru P10 ríbezľa-ostružina malina https://www.zdravysvet.sk/p/ribezla-ostruzina-malina-50ml-p10-tinktura-z-pucikov-rastlin. Kúru treba užívať aspoň mesiac (všetko užívať 3x denne spolu), takže si kúpte z každej tinktúry po dve fľaštičky. 
Nasaďte si k bylinkovej kúre 1x denne užívať tieto špeciálne probiotiká https://www.zdravysvet.sk/p/raw-probiotika-vaginalna-starostlivost-38-kmenov-a , aby sa preliečilo a dostalo do rovnováhy celé ženské telo.
Zároveň si natierajte pošvu rakytníkovým olejom, môžete nakvapkať aj na tampón https://www.zdravysvet.sk/p/rakytnikovy-olej-100ml 
V lekárni si kúpte kryštalický hypermangán. Zarobte si vodu s hypermangánom tak, aby vznikol slabučko ružový roztok – len pár zrniečok hypermangánu do vody a oplachujte si párkrát týždenne genitálie, ak by bol pohlavný styk tak taktiež aj partner penis.
Dole sa umývajte len s týmto hydrofilným olejom FEMA https://www.zdravysvet.sk/p/olej-hydrofilny-fema-200ml , nepoužívajte žiadne chemické prostriedky a mydlá. 
Po kúre sa ozvite s aktuálnym zdravotným stavom a nastavíme Vám udržiavaciu liečbu.

Prajeme veľa zdravia.