Zdravotné problémy vďaka neuroze

Dobrý deň prajem, potrebovala by som poradiť ohľadne viacerých problémov. Myslím si, že hlavným problémom bude moja neuroza, čo mi vlastne potvrdila aj kožná lekárka :-) mám zaludocne problémy, hocičo zjem, mám nafúknuté brucho, bolesť žalúdka, niekedy hnačku,a urobil sa mi aj hemeroid, ktorého sa neviem zbaviť aj napriek vyváženej strave, vyrážky na tvári, kvôli ktorým som bola aj u kožnej , ale keďže pani doktorka ma aj pozná, vravela mi, že môj jediný problém je neuroza, okrem toho mi pred pár rokmi zistili histaminovu intoleranciu, a vravela, že aj to je dôsledkom neurozy. Uvedomujem si, že som stále v strese, mám obavy, čo bude, čo sa stane, hlavnou príčinou je aj mladší syn, má adhd, rôzne iné diagnózy, teraz hľadáme novú školu, s tým su tiež problémy a nakoniec, budem tiež meniť zamestnanie a to je ďalší dôvod stresu, možno aj trochu nie veľmi šťastné manželstvo. Chodila som aj psychológovi,ale veľmi to nepomáhalo, snažím sa myslieť pozitívne, no strach, ako syn prežíva deň v škole, kde nájdem novú prácu atď su silnejšie. Zatiaľ som nezistila, ako sa zbavím tej hnusnej neurozy a stresu. Lieky na depresiu a podobnú chémiu nechcem, skôr by som volila niečo prírodné. Rada by som sa aj na jedla, bez toho, aby som mala obavu, čI budem mať brucho ako balón, a kedy mi zmizne hemeroid. Vopred ďakujem za ochotu a odpoveď.
Misiak
109 2 5.4.2019
Pavol Machnič (admin)
6.4.2019 11:24

Dobrý deň, odporúčame súčasne užívať cedof, vrbku T43 a lipu P28. S hodinovým odstupom pagaštan konský P21. Pite Ivan čaj, môžete si ho uvariť aj viackrát denne. Na úpravu tráviacich problémov odporúčame čagu - vodný extrakt. Budete si z neho zarábať do 2 dcl vody mokka lyžičku koncentrátu, zamiešate a vypijete ráno, to isté urobíte večer. Čo sa týka ešte hemoroidov, v kúre máte pagaštan konský. Taktiež si kúpte v lekárni náhradu detralexu mobivenal a užívajte. Tiež máme v ponuke špeciálne vložky na hemoroidy. Čo sa týka pleti, odporúťame čistiť čistou prírodnou liečivou vodou panea delta. Robte si obklady a potom následne natrite panea alpha a krémom. Čo sa týka adhd, odporúčame neurosan a vrbku T43 alebo ľubovník T40. Z každej fľaštičky 1 kv. na kg hmotnosti. Nakvapkajte do džúsiku alebo vody, nechajte odstáť, aby sa vyrušil lieh a dajte vypiť 3-krát denne. Na fľaštičkách je napísané, že gemmoterapia nie je vhodná pre deti, je to kvôli liehu, v ktorých sú byliny lúhované. Myslíme si, že pár kvapiek viac pomôže, ako ublíži. Užívajú ju v opodstatnených prípadoch  aj malé detičky. Rozhodnutie o užívaní  je však na Vás. Prajeme veľa zdravia.

Misiak
7.4.2019 11:17
Dobrý deň prajem, veľmi pekne ďakujem za odpoveď. Chcem sa opýtať, tie tinktury nakvapkať všetky druhy naraz do pohárika a za hodinu použiť pagastan konský? Ešte mám od vás aj mast stvorkvetova s bazou, tam je písané aj na hemoroidy. Aj tink túru fit kolon užívam. Ďakujem.