zlaty stafylokok, hemofil

Dobrý deň. Písala som vám 14.5 2019 ohľadom zlatého stafylokoka a hemofila, ktorých mám od augusta 2018. Mala som zapálené a veľmi boľavé hrdlo. Poradili ste mi grep T11, kapucínku T21, cesnak T4 a jelšu následne keď doužívam jelšu mám si nasadiť grep, kapucínku, cesnak a stopkok. Od bolesti hrdla propolisovú tinktúru a grepový olej. Užívala som kúru 2 mesiace. Zápalové markery mi klesli na10, ale hrdlo mám stále zapálené, bolesti sú miernejšie a výtery mám stále pozitívne na zlatého stafylokoka a hemofila. Poraďte mi čo ďalej. Ďakujem
0918952415
195 2 23.7.2019
Pavol Machnič (admin)
23.7.2019 21:16

Dobrý deň, Odporúčame pokračovať v kúre v zložení andrographis SV12 , cesnak, grep a parazin SV15. Po doužívaní SV15 helmifit. Hrdlo stále striekajte propolisom a kloktajte grepovým olejom, ktorý si rozrobíte vo vode. Môžete ho aj zhltnúť. Má čistiace a dezinfekčné  účinky. Starajte sa aj o nosnú dutinu. Do nosa aj keď nemáte žiadny soplík striekajte morskú soľ s Mn, vysmŕkajte a potom kvapkajte divozelový olej a môžete ho prestriedať aj grepovým olejom tak, aby morská soľ aj olej stiekoli  do hrdla, potrebujete hlieny a nečistoty dostať z hrdla von. Potom nosnú dutinu natrite masťou rinopanteinou.  Hrdlo zvlhčujte hydro pastilkami, treba ich cmúľať. Pri bolesti hrdla je veľmi dôležité cmúľanie pastiliek, mentolových cukríkov, solmucolu, mastichy... Masť aj hydro pastilky kúpite v lekárni. Odporúčame tiež cmúľať spomínanú  mastichu, ktorá čistí organizmus. Je buď v kapsulkách s  probiotikami alebo bez nich a tiež je vo forme cmúľania. Zbaviť sa zlatého stafylokoka nie je také jednoduché. Zhoršené je to aj vekom. Detičky sa dokážu veľmi rýchlo zregenerovať, no pribúdajúcimi rokmi je to horšie. Prajeme veľa zdravia. 

0918952415
10.9.2019 14:59
Dobrý deň. Poradíte mi ďalšiu liečbu? Užívala som všetko tak ako ste mi napísali. Hrdlo stále bolí. V nosohltane mám stále hlieny, preplachovanie pomohlo. Začala som piť repíkový čaj, ktorý mi trochu pomohol. Stafylokoka stále mám.