Zlé pečeňové testy, artróza, bolesti kĺbov

Dobrý deň, diagnostikovali mi stukovatenú pečeň -zlé pečeňové testy, artrózu a artritídu. Pred 2 mesiacmi som využívala pečeňovú kúru T30. Teraz užívam Liver booster a kúpila som si tiež u vás kĺbovú výživu. Môžem tieto prípravky užívať spolu ? Mám 70 rokov a chcem sa udržať v dobrej fyzickej kondícií a tiež schudnúť zopár kíl. Môžete mi prosím poradiť, či som sa rozhodla správne, alebo mi napísať, čo by bolo pre mňa vhodnejšie ? Ďakujem za odpoveď. Prajem vám všetko dobré.
Ružena
1032 1 11.6.2022
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
13.6.2022 14:43

Dobrý deň, áno najlepší je vo Vašom prípade liver booster. Môžete s ním užívať aj kĺbovú výživu. Pri znižovaní váhy je potrebný pohyb a zmena stravovacích návykov. Doobeda zaraďte do stravy len ovocie bez pečiva, cereálií... Z ovocia môžete robiť smoothie. Nakrájajte ananás, banán, jablko, hrozno, hrušku, pridajte trochu vody, listov z baby špenátu, rozmixujte a popíjajte počas doobedia. Okolo 14.00 si dajte ľahký obed, najlepšie delenú stravu. Poobede zase zeleninu a večer po 18.00 už nejedzte ovocie. Pri artróze základom je užívanie denne Vitamínu D3+ K2 https://www.zdravysvet.sk/p/lipozomalny-vitamin-d3-k2. Ten si zaraďte po doužívaní kĺbovej výživy. K tomu tinktúry:

https://www.zdravysvet.sk/p/ribezla-borovica-vinic-50ml-p9-tinktura-z-pucikov-rastlin a https://www.zdravysvet.sk/p/tuzobnik-brestovy-50ml-t56-tinktura-z-bylín. Popíjate k tomu čaj https://www.zdravysvet.sk/p/slesaka-himalajsky-caj-100g

Zvonku mazať kolená a veľké kĺby - natriete https://www.zdravysvet.sk/p/sustarad-krem-150ml +magneziový olej https://www.zdravysvet.sk/p/magneziovy-olej-200ml   . Natretú časť prikryte potravinárskou fóliu a necháte pôsobiť aspoň pól hodinky až hodinu denne a následne jemne vmasírovať. Môžete takto aj chodiť.

Liečba nie je lacná, ale ak má nastať určité zlepšenie, je potrebné užívať dané prípravky dlhodobo.

Prajeme veľa zdravia

98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní