zvýšené ASO u dieťaťa II.

Dobrý deň,
dcérke ASO začalo klesať. Ďakujeme za rady. Náväzne sme celú situáciu konzultovali aj s lekármi a potrebovala by som ďalšiu radu. Zjazvenú obličku má dcérka pravdepodobne po ťažkej streptokokovej angíne v roku 2011. Vyšetrenia ukázali, že oblička stále prepúšťa veľmi malinké množstvo červených krviniek -mikroskpická hematúria. Taktiež dcérke imunológ diagnostikoval zníženú imunitu a začala užívať Imunor. Lieči sa aj na ekzém vo vlasoch - seborea - na to používame Váš lopúchový šampón a výluh - stav sa pomalinky zlepšuje. Naše úlohy sú nasledovné - posilniť imunitu a taktiež obličky. V súčasnosti dcérka žiadne výrazné prejavy nemá - cíti sa v pohode. Ak sa niektorý zo sledovaných stavov zhorší vyberú jej krčné mandle.
Poprosím o radu ako posilniť obličky a imunitu vzhľadom, že teraz berie Imunor a práve dobrala Vami určenú kúru na zníženie ASO (treba nejakú prestávku medzi kúrami? atď.). Vopred ďakujeme.
Zuzana
1298 2 16.11.2014
admin
17.11.2014 8:00
Dobrý deň, pre dcérku odporúčame dlhodobo užívať eleuterokok T6 a orech americký P38. K tomu pridajte ganodermu od firmy DXN (nájdete ju na našej stránke) RG-30 a GL-30. Ráno 1 tobolku z RG-30 a večer 1 tobolku z GL-30. Ganoderma je vynikajúca na posilnenie imunity a zároveň rieši aj kožné problémy, čiže na seboroidnú dermatitídu je tiež veľmi dobrá. Na umývanie vlasov odporúčam dcérke šampón selsun (kúpite ho len v lekárni). Šampón je potrebné nechať pôsobiť na hlave 4 minúty a potom zmyť. Uvidíte, že sa stav po umytí vláskov hneď zlepší. Na obličky ešte zvoľte čajík od W. Grešíka - obličkový čaj. Veľa zdravia prajú Mgr. J. Podhorná a Mgr. D. Machničová.
Zuzana
7.1.2015 11:34
Dobrý deň,
ďakujem za rady a opäť potrebujem s Vami skonzultovať problém. Dcérka užíva Vami odporučenú kúru. Cíti sa v poriadku. Pred týždňom sme však zistili, že má parazity - hlísty pravdepodobne, v testoch na parazity v októbri bolo všetko v poriadku, ale vtedy užívala Vašu Nádej v rámci kúri, vtedy jej aj eozinofily v krvi sa znížili do normy.
Lekárka nám predpísala Vermox (3 dni ráno aj večer). Vermox sme vybrali celá rodina. Dcérke sa počas užívania objavil na pere škaredý herpes (natierame mastičkou z lekárne). Spätne som si uvedomila, že dcérka mala často zvýšené eozinofily pri krvných testoch, lenže lekári to komentovali ako nejaký druh alergie - prickové testy alergiu nepotvrdili. Teraz viem, že to mohlo ukazovať aj na parazity (asi tým trpí už 4 roky). Poprosím Vás o radu ako sa parazitov zbaviť ako pravidelne a čím sa preliečovať. Ešte raz zhrniem - dcérka užíva orech čierny,eleterokok a ganodermu podľa Vášho odporučenia. Z klasickej medicíny užíva Imunor - kúru pomaly končí a doužívala Vermox. Vopred ďakujem.
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní