Zvýšené ASO u dieťaťa III.

Dobrý deň,
ďakujem za rady a opäť potrebujem s Vami skonzultovať problém. Dcérka užíva Vami odporučenú kúru. Cíti sa v poriadku. Pred týždňom sme však zistili, že má parazity - hlísty pravdepodobne, v testoch na parazity v októbri (prípravné k imunologičke) bolo všetko v poriadku, ale vtedy užívala Vašu Nádej v rámci kúry, vtedy jej aj eozinofily v krvi sa znížili do normy.
Lekárka nám predpísala Vermox (3 dni ráno aj večer). Vermox sme vybrali celá rodina. Dcérke sa počas užívania objavil na pere škaredý herpes (natierame mastičkou z lekárne). Spätne som si uvedomila, že dcérka mala často zvýšené eozinofily pri krvných testoch (testy po angínach a preventívne prehliadky), lenže lekári to komentovali ako nejaký druh alergie - prickové testy alergiu nepotvrdili. Teraz viem, že to mohlo ukazovať aj na parazity (asi tým trpí už 4 roky). Poprosím Vás o radu ako sa parazitov zbaviť ako pravidelne a čím sa preliečovať. Ešte raz zhrniem - dcérka využívala kúru kapucínka, cesnak, nádej a orech, potom stopkok (9/2014 - 11/2014), teraz užíva orech čierny,eleterokok a ganodermu podľa Vášho odporučenia. Z klasickej medicíny užíva Imunor - kúru pomaly končí a doužívala Vermox. Rada by som nastavila s Vašou pomocou prírodnú liečbu čo najsprávnejšie, lebo mám dojem, že pravdepodobne prvoradé je zbaviť sa tých parazitov, aby imunita šla hore.
Vopred ďakujem.
Zuzana
1258 1 7.1.2015
admin
7.1.2015 8:12
Dobrý deň, dcérke odporúčame využívať helmifit. Môžete ho pridať do kúry, ale až po využívaní orecha čierneho. Prípadne vysaďte orech a nahraďte ho momentálne helmifitom. Veľa zdravia praje Mgr. D. Machničová
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní