Akné

Dobrý den,
Mám 26 rokov a už vyše 4 rokov problém s akné, začalo to problémom s obličkami, a žaludkom konkrétne zapalove ochorenia, využívala som antibiotiká ale cítila som aj nadalej ze mám oslabené tieto orgány. A moja pleť nie je stále v zlom stave, su aj obdobia ked sa to zlepší, ale aj veľmi rýchlo sa to dokáže rapídne zhoršit. Liečim sa uz vyhradne len bylinkami,pijem momentalne čaj špecialne na plet a tinkturu na plet , a čaj na obličky a cely lymfaticky system.Skúšala som už vela byliniek na pleť, pouzívam prírodnu kozmetiku, jem len rastilinnu stravu, beriem 75-100 mg zinku denne a ešte beriem vitamin A.
Už si naozaj neviem rady.. Mohli by ste mi prosím poradiť??
Ďakujem za odpoved
Silvia
Silvia
1254 1 27.6.2013
admin
1.7.2013 7:39
Príčinou akné je stav čriev. Potrebujete vyčistiť črevá, upraviť stravu a užívať správne bylinky.
Zo stravy vylúčiť bielu múku, cukor, droždie, všetko, čo organizmus prekysľuje a zaťažuje. Piť smoothis - mixy zeleninových vňatí.
Základ liečby je zeolit - liečivá hlina. Dostanete ju aj ako Francúzsky zelený íl. Je potrebné urobiť dve kúry - piť íl rozmiešaný v troške vody každé ráno na lačno, 4 týždne v kuse, potom jeden týždeň pauza a znova dva týždne. tri mesiace pauza a znova opakovať. Gemmoterapia kúra K46, potomK26.
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní