ako na to?

Dobrý deň
prosím o radu ako mám začať liečbu a s akými prípravkami.Mám dedičné lipómy,sú úplne všade a lekár povedal,že je to neliečitelné,iba sa to dá operačne odstrániť,čo ale v mojom prípade nie je možné vzhľadom na ich rozsah.Tiež mám artrózu, ale žiadne liečivá nemôžem brať,pretože potom mám bolesti v pravom boku,zrejme pečeň a žlčník to nedokáže spracovať...tiež nemôžem jesť žiadne potraviny,ktoré nadúvajú,mám potom problémy aj dva dni.
Na maternici mám myóm,brala som Indonal,ale práve snáď tieto lieky odštartovali moje problémy s nadúvaním.Lieky sú vysadené,problém ostal.Pri zvýšenej námahe mi sčervenajú oči a tiež pri strese.Keď som mala dlhodobý stres,tak aj oči boli neustále červené.Tiež mám pleseň na nechte na palci nohy a lieky nepomáhajú,alebo len krátkodobo.Tých mojich pliag je požehnane a chcela by som sa dať do poriadku s Vašou pomocou.Ďakujem za rady a Váš čas.
Tatiana
1083 2 12.10.2012
admin
15.10.2012 8:28
Kým začneme cielenú liečbu, je potrebné telo vyčistiť, detoxikovať. Aj vzhľadom na prítomné plesne. Doporučujem 6 týždňovú kúru s liečivým ílom (zeolit), 4 týždne na lačno, každé ráno, 1/2 hodiny nejesť. Týždeň pauza, potom znova 2 týždne. Zároveň piť tinktúry z gemmoterpie, kúra K46. Po vybratí by som doporučovala diagnostiku a meranie u kolegov z alternatívnej medicíny, aby sme vedeli ako postupovať ďalej. Upraviť stravu. Okamžite prestať jesť biele pečivo, všetko z bielej múky, biely cukor. Prejsť na bezlepkovú diétu. Doplňať vitamíny: zinok, selén, vit C. Piť čerstvé šťavy z cvikly, mrkvy a petržlenu. Prajem veľa trpezlivosti a výdrže.
Tatiana
16.10.2012 9:56
veľmi pekne ďakujem za Vaše cenné rady,idem na to...
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní