bolest+depresia

Dobrý deň, chcela by som vás poprosiť o radu - počas pohlavného styku pociťujem miernu bolesť a po ňom pálenie, štípanie, tiež bolesť. U gynekologičky som sa liečila na Streptococcus agalactiae, potom pani doktorka povedala, že už som v poriadku. Momentálne si preventívne vkladám laktobacily.
Chcela by som sa váš ešte opýtať čo by ste mi poradili na depresiu, úskostné stavy a stres kvôli sociálnej fóbii. Som veľmi vďačná za vašu odpoveď, Andrea.
Andrea
1017 1 18.11.2014
admin
18.11.2014 9:13
Dobrý deň, pani Mgr. J. Podhorná Vám odporúča feminu T9, plamienku T35, grep T11, ľubovník T40 a šišák bajkalský P69. Po využívaní P69 odporúčame využívať ešte lipu P28. Všetko postupne nakvapkajte na lyžičku a postupne užite. Ak by Vám takéto užívanie robilo problém, nakvapkajte všetko do malého množstva vody, nechajte postáť a vypite. Na intímnu hygienu používajte fema gel. Na pranie spodnej bielizne prírodný prostriedok bez chémie, a to sú mydlové orechy. Môžete si objednať skúšobný balíček, ktorý stojí 1 euro a budete s jeho obsahom prať celý mesiac. Dáte do pripraveného vrecúška 6 orieškov, vložíte do bubna práčky a dáte prať. Po vypraní oriešky vyberiete, vysušíte a opäť ich použijete na ďalšie pranie.Vyvarujte sa používaniu akejkoľvek chémie na pranie aj sprchovanie. Po využívaní gemmoterapie sa nám ozvite, ako sa cítite. Veľa zdravia prajú Mgr. J. Podhorná a Mgr. D. Machničová
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní