Bolest klbov

Dobry den
Mam 3 problemy ktore by som chcela riesit formou uzivania tinktur.
1. menstruacne problemy. Silne mendstruacne bplesti Uzivam Jarabinu vtaciu. Bolest ustupuje ale v zavere migrena pretrvava.

2. problem bolest klbov.
na lavej nohe mi spadla klemba a poli ma kost pri palci. s tymto problémom zacal aj problem bolesti bedrového klbu kedze som sa snazila setrit bolavu nohu.

3. Migrena

zhruba raz do mesiaca mam velmi silnu migrenu ktora ma polozi do postele. kruti sa mi hlava a je mi na vracanie.
Milena
1134 3 3.2.2016
admin
3.2.2016 7:36
Dobrý deň, nepíšete bližšie, kedy Vás bolí hlava, čo spúšťa migrénu, či je to pred menštruáciou alebo ju spúšťa krčná chrbtica alebo je to nedokrvením mozgu? Popíšte bližšie, kedy začína.
Na menštruačné bolesti k jarabine vtáčej si pridajte feminu T9 a čiernu ríbezľu-malinu P10. S hodinovým odstupom od týchto tinktúr užívajte čiernu ríbezľu-borovicu-vinič P9, ktorá rieši kĺby.
Migrénu teda budeme riešiť, keď popíšete problémy. Nemôžeme aj tak riešiť naraz všetky Vaše zdravotné problémy, musíme postupne. Veľa zdravia prajú Mgr. J. Podhorná a Mgr. D. Machničová
Milena
4.2.2016 8:33
Migrenu pravdepodobne spusta krcna chrbtica.
admin
6.2.2016 4:23
Dobrý deň, krčnú chrbticu si natierajte ľubovníkovým olejom a magnesium oil. Môžete ich striedať. Keďže máte teraz nastavené tinktúry a viac ich nemôžete naraz užívať, tak po využívaní T9, P10 a P9 Vám odporučíme ďalšiu liečbu na riešenie krčnej chrbtice. Nedá sa všetko riešiť naraz. S pozdravom, Mgr. D. Machničová
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní