bolesť V podbrusku

Dobrý deň. Chcem sa opýtať. S priateľom sa snažíme necelý rok otehotnieť A už mám pocit že si vsugerovanam tehotenske príznaky. Poslednú menštruáciu som mala 21.10. Do 30.10 hneď potom sme sa snažili plodit. Pretože mávam nepravidelnu niekedy aj po 2 mesiacoch tak neviem presne plodné dni. TERAZ už 2 dni mam biely hrudkový výtok ktorý nezapacha ani nestipe. Bolia má prsia pri dotyku mávam časté bolesti V podbrusku nepríjemné pichanie. Robila som si TT žiaľ vyšiel negatívne. Môžte mi prosim poradiť čo to môže byť. Či je to zápal A či mi môže test už po 8 dní ukázať správny výsledok? Za skorú odpoveď ďakujem
Monika
1192 2 7.11.2015
Monika
7.11.2015 2:14
Opravujem mens bola od 21-25
admin
20.11.2015 10:59
Tehotnost si nesmiete planovat. Ak si zena zacne uzivat zivot, ze nemusi  mat hormonalnu antikoncepciu, vtedy otehotnie.
Nie je preto dobre, ze sledujete plodne  dni. Je dokazane, ze zena pri dobrom orgazme uvolni vajicko aj nie v case ovulacie.
Ak mate nepravidelny menzes, je vhodne  hormonalne  ho nastavit, aby chodil pravidelne. To musite  prediskutovat s Vasou gynekologickou.
Ak mate tvarohovity vytok,  je to mykoza a bezne v lekarni Vam predaju antimykotikum- vaginalne  tobolky. Je nutne  sa preliecit. Preventivne mozete uzivat probiotikum.Dr.Cubonova
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní