Bolestivá Endometrióza a celková vyčerpanosť organizmu

Dobrý deň pani magistra,
Rada by som Vás požiadala o zostavenie kúry. V poslednom roku trpím na veľké menštruačné bolesti, ktorých intenzita sa stale zvyšuje. Gynekológ si myslí, že mám endometriózu. pretože žiadny nález, okrem 2,5 cm cysty na vonkašej strane maternice. nemám. Počas cyklu mávam tzv. vodné cysty.k toré mi pri športovaní väčšinou sami prasknú. Mám aj problémy s pleťou, zo všetkého sa vyhadzujem, mám nežiadúce ochlpenie a začali sa mi vyhadzovať aj hnedé flaky a celkovo som tak akosi rýchlo zostarla. Najprv som to pripisovala dlhodobému emocionálnemu stresu (ochorenia v rodine), ktoré sa určite na zhoršení stavu podpísali a myslela som, že to ztelo časom samo prekoná, ale teraz je už zrejmé, že potrebujem pomoc. Cítim aj veľmi veľkú fyzickú vyčerpanosť (záchvaty bolesti sú veľmi vyčerpávajúce) a v posledných troch mesiacoch mávam často aj smutné nálady. Často sa mi opakujú kvasinkové infekcie. Nerodila som a mám aktuálne 42 rokov. Keď som si preštudovala informačné zdroje o endimetrióze a priebeh menštruácie so symptómami, absolútne to sedí. Zatiaľ sa chcem vyhnúť operácii a hlavne hormonálnej liečbe. Verím, že to moje telo s podporou prírody a silnou vôľou zvládne samo. Všimla som si v poradni, že Vám práve zeraz písala jedna dáma, ktorej ste poradili kúry a pochvaľuje si ich _môžem ich aj aj vyskúšať, alebo mne odporučíte inú zostavu?
prva v zlozeni T15, T44 a P12, P19 a P48 a potom pokracovaciu kuru T60, T35, T09, P36, P38, P10 v kombinacii s cervenym Matuzalem.
Ďakujem za Vaše cenné rady.
AK
Andrea
1318 1 29.5.2012
asdasd (admin)
1.6.2012 5:06
Dobrý den, současně je nutné užívat eleuterokok T6, ptačí jeřáb T15, bříza P2, po využití břízy vezmete místo ní maliník P31 a pokračujete s eleuterokokem, ptačím jeřábem (pokud dojdou tak buď zopakovat nebo pokračovat bez nich) a feminou,. Po využití maliníku vezmete ještě jeřáb oskeruši P19 a doužívat. Po využití celé této sestavy můžete buď zopakovat stejnou ještě jednou nebo napište.
Hodne zdraví. Mgr. Podhorná
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní