Borélie

Dobrý deň.Prosil by som o radu.V r. 2006 sa mi zaklieštil kliešť.Po jeho vytiahnutí som zistil,že mu tam zostala jeho časť .Vtedy som netušil,čo mi to môže spôsobiť.Asi o týždeň neskôr som zistil,že ranka začína opuchať a aj červenať....po pár dňoch mi to odpuchlo riadne.Predpokladal som,že je to tým,že tam mám stále časť kliešťa a tak som si odstránil ho sám.Medzitým som sa cítil akosi divne,ale vôbec som netušil,že to môže byť práve z tohoto kliešťa.
Po čase som sa cítil opäť fit,ale asi pred dvom rokmi sa začali prejavovať bolesti v kolenách,lakťoch a cítil som stále ,že mi je chladno,aj keď iným nebolo.Vtedy som dostal informáciu od známej,že by to mohla byť borelióza.Pohľadal som si informácie na internete a šiel som na vyšetrenie,ktoré túto diagnózu potvrdilo.Lekárka mi predpísala antibotikum KLABAX,ktoré som dnes začal pravidelne užívať.Dočítal som sa ,že tieto lieky nie sú schopné odstrániť túto chorobu úplne a preto sa chcem spýtať,na sadu tinktúr na doliečenie,ktorú by ste mi odporučili Vy.Ďakujem..
Jarolím
1175 2 12.6.2012
admin
15.6.2012 7:57
Na boreliózu sa nám osvedčila kúra K24, pokračovať kúrou K24/A, ak bude potrebné nasadiť aj ďalšiu kúru. Ozvite potom podľa laboratórnych výsledkov z krvi. Doporučujem vyšetrenie a liečbu frekvenčnou terapiou (Diakom napr.)
Jarolím
17.6.2012 8:33
Veľmi pekne Vám ďakujem a prajem krásne dni...
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní