Borélie

Dobrý deň.Prosil by som o radu.V r. 2006 sa mi zaklieštil kliešť.Po jeho vytiahnutí som zistil,že mu tam zostala jeho časť .Vtedy som netušil,čo mi to môže spôsobiť.Asi o týždeň neskôr som zistil,že ranka začína opuchať a aj červenať....po pár dňoch mi to odpuchlo riadne.Predpokladal som,že je to tým,že tam mám stále časť kliešťa a tak som si odstránil ho sám.Medzitým som sa cítil akosi divne,ale vôbec som netušil,že to môže byť práve z tohoto kliešťa.
Po čase som sa cítil opäť fit,ale asi pred dvom rokmi sa začali prejavovať bolesti v kolenách,lakťoch a cítil som stále ,že mi je chladno,aj keď iným nebolo.Vtedy som dostal informáciu od známej,že by to mohla byť borelióza.Pohľadal som si informácie na internete a šiel som na vyšetrenie,ktoré túto diagnózu potvrdilo.Lekárka mi predpísala antibotikum KLABAX,ktoré som dnes začal pravidelne užívať.Dočítal som sa ,že tieto lieky nie sú schopné odstrániť túto chorobu úplne a preto sa chcem spýtať,na sadu tinktúr na doliečenie,ktorú by ste mi odporučili Vy. A ešte by som sa chcel spýtať, či možno tinktúry užívať počas užívania vyššie menovaných antibiotík. Ďakujem za odpoveď a radu.
Jarolím
1220 2 14.6.2012
asdasd (admin)
16.6.2012 9:50
Dobrý den, doporučuji začít s užíváním tinktur a to současně kapat Lichořeřišnici T21, topol T42, třezalka T40, jasan P16. Po využití jasanu vezmete olši P36 a pokračovat v užívání tinktur lichořeřišnice, topol, třezalka (pokud dojdou tak bez nich), po využití olše vezmete nakonec jalovec P15 a doužívat vše. Po skončení poslední lahvičky je třeba pokračovat v užívání, ale to byste napsal aktuální stav, změny, reakce a pak sestavím kúru pokračovací. Mužete kúru užívat i s Vašimi léky. Hezký den, hodně zdraví vám přeji a nashledanou
Mgr.J.Podhorná
Jarolím
17.6.2012 8:32
Veľmi pekne Vám ďakujem a prajem krásne dni.
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní