Borelie, prosím o pomoc
Dobrý deň,
Mám potvrdenú boreliozu ale zatiaĺ nie z Westernblotu, tie ešte nie sú, kvóli príznakom mi radšej nasadili ATB Doxyhexal Tabs. Kliešta som si vytiahla pred dvoma tyždňami, ale až ráno po dni uhryznutia.
ATB mam zatial na 10 dni. Nie je to málo? Mám isť na kontrolu klinického stavu.
Čo by Ste mi prosím doporučili?
Boreliozu som mala v minulosti, lezie na mozgu mám do 6, v krvi ešte pár rokov sa objavujú, mám pozitivne protilátky na systémovú sklerózu. Bývam dosť často chorá.
Bojím sa veĺmi, čo bude.
Ďakujem za rady, a Váš čas!
S pozdravom
Miška
Tetuska
6
1
14.6.2025
Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná
(admin)
14.6.2025 21:33
Dobrý deň, v prvom rade by ste mali mať urobený test na borelióz, aby ste s určitosťou vedeli, že ju máte. Ak sa potvrdí, potom treba užívať atb aspoň 28 dní. Teraz máte atb len kvôli príznakom. Uvidíte po teste. Nasaďte si topoľ a štetku lesnú. Užívajte. Tiež si nasaďte s dostatočným odstupom od atb Vesantech probiotiká microbiome. Ozvite sa potom, keď budú výsledky. S pozdravom,
kategórie
- Gemmoterapia
- Gynekológia
- Zdravá výživa
- Kožné problémy
- Duševné zdravie
- Zažívanie a vylučovanie
- Endokrinný systém
- Dýchacie cesty
- Baktérie, vírusy, imunita
- Nervový systém
- Obehový systém
- Onkológia
- Pohybový aparát
- Poruchy metabolizmu
- Čistenie tela, odparazitovanie
- Bolesť
- Redukcia hmotnosti, štíhla línia
- Menzes
- Gravidita
- Sexualita
- Antikoncepcia
- Gynekologické problémy
- Iné
30 dní
Všetky
najčítanejšie