Borelioza

Dobry den, chcela by som pomôct mojej mamine, ktora ma boreliozu a neustale problemy a bolesti klbov, trpnu jej ruky aj nohy, dostala sa z toho az na polovicný invalidný dôchodok, mohli by ste mi prosim Vás poradit co mam robit? Potrebujete, aby som Vám zaslala blizsie informácie z jej zdravotnej karty alebo je mozne Vás navstivit aj osobne neviem ako to funguje. Za odpoved Vám vopred dakujem.
Zuzana
1954 3 24.1.2010
admin
24.1.2010 9:28
Dobrý večer.
Skúste viac špecifikovať problémy vašej mamičky. Pani magistra na základe vašej špecifikácie vám poradí kúru - priamo cez túto poradňu, ktorá na základe daných symptómov by bola pre ňu najvhodnejšia. Kúru si potom môžete kúpiť ak máte záujem v našej prírodnej bylinkárni na hlavnej stránke. Môžete si poprípade pozrieť jej predchádzajúce rady na prípady boreliózy dole nižšie v tejto poradni. Aj v sekcii články je článok venovaný borelióze. Na alternatívnu liečbu boreliózy má pani magistra aj všeobecnú kúru pod názvom kúra K24.
Majte sa krásne. P.M.
Zuzana
27.1.2010 6:07
Dobrý večer,
chcela by som Vám bližšie popísať problém a symptómy, ktoré trápia našu maminu.
Podľa lekárskej správy je diagnoza Lymská borelioza IgG 17 - nízky,mykoplazmy IgM negat. Terapia spočívala FROMILID 500, tbl flm 14x500 mg, 2x1,Predtým uživala Doxyhexal 10x200mg 1xdenne. Zvýšená kyselina močová. Momentálny stav opuch vnútornej žily,a ostatné prípady, ktoré som popísala v predchádzajúcej správe. Dúfam,že tieto informácie sú dostatočné na to, aby ste vedeli pripraviť správnu kuru z byliniek.
Veľmi pekne ďakujem a dúfam v skorú odpoveď.
asdasd (admin)
30.1.2010 8:46
Dobrý den, pro vaši maminku doporučuji užívat pro začátek tzv. kúru, která je složena z několika bylinných a pupenových výtažků, napíši vám zde o jaké se jedná a jak užívat (dávkování je na lahvičkách).
Současně maminka může kapat topol T40, třezalku T42 a jasan P16, jakmile využívá jasan vezme místo něho olši P36 a pokračuje s topolem a třezalkou, pokud dojdou tak bez nich. Po využití olše ještě vzít černý rybíz-borovici-vinnou révu P09 a doužívat postupně dokonce.
Celou kúru může pak ještě zopakovat, případně napište. Já vám sestavím kombinaci jinou dle aktuálních potíží. Chce to opravdu čas a je dobré organismus čistit a podporovat. Hezký den a přeji vám všem hlavně zdraví Mgr.J.Podhorná
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní