borelioza

Dobrý deň,asi pred 6 rokmi mi zistili boreliozu.Kliešťa som nenešla,ani začervenanie.Preliečená som bola Sumamedom /3 bal./.Dlhodobo som bola sledovaná na Infekčnom odelení pre hraničné hodnoty IgG.Žiadna ďalšia liečba nebola.Už roky mám stuhnuté a boľavé malé aj veľké kĺby.Reumatologička vylúčila ´´jej diagózu´´.Vysvetlené, že ono to odzneje.Pretrváva to roky, zhoršenie pri zmene počasia a keď som pred troma rokmi otehotnela strašné bolesti.Stavy na odpadnutie a pod.Pred dvoma mesiacmi znova zimnica,bolesť všetkých klbov,slabosť atď.Nič ma neuštiplo-neviem o tom.Pozit. IgM a preliečenie Sumamedom 3.bal/už som vybrala/.Zistená aj artróza 2 st.oboch kolien.Blok chrbtice,t.č.aj ischias-trocha lepšie.Vopred Ďakujem za radu.
Katarína
1474 6 4.7.2014
Katarína
4.7.2014 2:10
Pre doplnenie ešte pridám,že tri mesiace po pôrode zápal štítnej žľazy a zistený uzol na pravom laloku.Pred rokom bol pravý lalok a mostík odstránený pre podozrenie na malignitu-biobsia negat.Ľavý lalok bez uzlov,cýst a hodnoty sú t.č. v norme.
Katarína
6.7.2014 2:39
Dobrý deň,chcela by som ešte poprosiť ak sa dá k liečbe boreliozy pridať mi niečo na bolesť hrdla.Dosť často zapálené.Som veľmi rada,že som vás objavila,lebo vo vašej poradni riešim aj dvoch synov a už som bola zúfalá všetko riešiť cez antibiotika.Vopred veľká vďaka.
admin
7.7.2014 11:31
Dobrý deň, na boreliózu Vám nenasadili vhodné antibiotiká, je nutné ju okamžite začať liečiť nasledovnou kúrou: topoľ T46, helmifit, židovská čerešňaT47 a čierna ríbezľa-borovica-vinič P9. po doužívaní kúry sa mi ozvite, zostaíme pokračovaciu. Topoľ však nevysadzujete, v ďalšej kúre ho budete užívať s kódom T 42, k nemu si pridáte neurosan a chlamysan. Priebežne nám dajte vedieť, ako sa cítite. Veľa šťastia Mgr. J. Podhorná
Katarína
8.7.2014 10:08
Dobrý deň,ďakujem veľmi pekne a samozrejme sa ozvem.
admin
29.7.2014 9:47
Dobrý deň, pokračujte trpezlivo vo Vašej liečbe. Keďže nastalo zlepšenie, bylinky boli nasadené správne. Užívajte byliny dlhodobo, hlavne topoľ nevysadzujte minimálne 4-5 mesiacov. S pozdravom, D. Machničová. Ak by nastal nejaký problém, volajte aj na moje tel.č.: 0918 981 709, rada Vám poradím.
Katarína
29.7.2014 10:29
Dobrý deň, v sobotu bude 3 týždne čo užívam vaše prípravky.Asi 3 dni po začatí užívania som nepociťovala žiadnu zmenu.Následne 5 dní po každom užití do cca 1 hod. mierna nevoľnosť, slabosť.Teraz po užití bez problémov.Bolesť v krížovej oblasti nepociťujem a ani kĺby ma tak nebolia.Stuhnutosť kĺbov pretrváva,ale uvedomujem si,že to neprejde tak skoro.Ďakujem.
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní