Borelioza

V roku 1997 v letných mesiacoch som bol poštípaný kliešťom, následne som mal erytém typu ECM, bol som preliečený 3 týždne Amoxycillinom 3x500mg.Pred liečbou my bola urobené serologické vyšetrenie na M.lyme, kde zistený titer IgG 1:200- nízky, IgM negat, IgG/IgM 1:256-512.
Bolo mi povedané, že som preliečený no doporučili mi zopakovať serologické vyšetrenie no nemal som ho urobené. Ja som na to zabudol, ale postupne som začal mať problémy najskôr s chrbticou, závrate a teraz až problémy bolesti oboch zápästných kostí na rukách a bolesti kolena. Prosím o radu čo mám urobiť a či je to následok prekonanej akútnej M.lyme.
Ďakujem veľmi pekne za každú radu a odporučenie na vaše prípravky.
Mám 51 rokov a s kolenom som doteraz nemal žiadne problémy. Internista mi zistil, že mám Artrózu.
Ďakujem
S pozdravom
Peter
Peter
1317 1 8.5.2010
asdasd (admin)
12.5.2010 9:06
Dobrý den, doporučuji začít s užíváním těchto bylinných a pupenových výtažků: současně topol T42, bělotrn T1, jasan P16, jak doužíváte jasan tak vezmete místo něho olši P36 a pokračujete v užívání s topolem a bělotrnem. Pokud některá dojde tak bez ní. Po využití olše vezmete vrbu P49 a vše doužívat. Po využití buď kúru zopakujte nebo napište a sestavím kúru pokračovací. Rozhodně to chce čas a vydržet užívat s přestávkami vícero takových sestav. Mějte se hezky a přeji pevné zdraví Mgr.J.Podhorná
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní