Borelióza

Dobrý deň,
bola mi diagnostikovaná borelióza, 30 dní som užívala antibiotiká, ale hodnoty protilátok mi klesajú pomaly a sú pomerne vysoké. Chela by som sa poradiť s vami, ktorú kúru by som si mohla zakúpiť a taktiež na správne dávkovanie.
Ďakujem
Zdenka
1605 10 18.8.2017
admin
20.8.2017 1:02
Dobrý deň, skúste popísať, či sú nejaké zdravotné problémy - napr. kĺby, hybnosť, výsyp na tele, neurologické ťažkosti... čokoľvek, podľa toho zostavíme kúru. S pozdravom, Mgr. D. Machničová
Zdenka
21.8.2017 8:13
Najskôr sa mi urobil veľký červený fľak na lýtku, ktorý menil farbu do modra a fialova a urobili sa mi kruhy. Keď som začala užívať antibiotiká (Doxyhexal) začalo to ustupovať, ale ešte stále vidieť miesto, kde som mala ten fľak (natierala som si to octanovou masťou a na noc olejobalzamom.
Cítim sa dosť unavene a mávam stav akoby som dostávala chrípku, ale po 1 - 2 dňoch to samo prejde.
Mávam bolesti hlavy a pozorujem aj zníženú schopnosť reagovať a občas vyjadrovať sa.
Kĺby ma nebolia, len mi praskajú (praskanie v kĺboch (kolená a lakte) mám už dlhšie, ale teraz je to intenzívnejšie a praskajú mi aj prsty na rukách a nohách pri bežných činnostiach.
V súčasnosti antibiotiká neužívam.
Ďakujem a prajem pekný deň.
admin
22.8.2017 7:56
Dobrý deň, odporúčame súčasne užívať ježibabu T1, židovskú čerešňu T47 a javor P17. S hodinovým odstupom topoľ P46 a parazin SV15. Topoľ budete brať dlhodobo, pretože čistí organizmus od borélií. Kúru si využívajte 2-krát za sebou bez prestávky. V priebehu užívania sa nám ozvite, ako sa cítite. Do stravy zaraďte ráno Perfect Food Raw Organic Powder. Únava by mala pomaličky ustúpiť. Pozrite na našej stránočke Raw zelené šťavy. Tiež po antibiotickej liečbe odporúčame na podporu tráviaceho a imunitného systému Raw probiotiká pre ženy. Obsahujú ako jediné na trhu 16 Raw probiotických kmeňov. Nájdete ich na našom webe pod Raw probiotiká. Veľa zdravia Vám prajú Mgr. J. Podhorná a Mgr. D. Machničová
admin
23.8.2017 9:42
Dobrý deň, počet kvapiek je uvedený na každej fľaštičke. Z P46 a P17 sa užíva 1 kv. na kg hmotnosti. Tzn., že ak má niekto napr. 60 kg, užíva 20 kv. ráno, 20 na obed a 20 večer. Všetko teda užívate 3-krát denne. Ráno nalačno, na obed a večer zvyčajne pred jedlom. Ak máte chemické lieky, urobte si medzi tinktúrami a liekmi aspoň polhodinový odstup. Postupne z každej fľaštičky nakvapkáte na lyžicu, užijete, najlepšie bez zapíjania. Veľa zdravia Vám prajú Mgr. J. Podhorná a Mgr. D. Machničová
Zdenka
23.8.2017 12:27
Ďakujem.
Včera som bola pri imunologičke a naordinovala mi Imunoglukan SynBIO ráno na lačno a odporučila mi Spektrum Energia. Začala som užívať.

Vaše tinktúry si objednám ešte dnes, len sa chcem ešte opýtať na dávkovanie: mám to užívať ráno alebo počas dňa? S jedlom? Koľko kvapiek?
Ďakujem a prajem pekný deň.
Zdenka
19.9.2017 6:43
Dobrý deň,
vaše tinktúry užívam 16 dní a bolesti hlavy trošku ustúpili, už nie sú také silné a taktiež napätie v kĺboch mi ustúpilo, aj keď mi praskajú naďalej. Necítim sa až tak veľmi unavená, pozornosť a koncentrácia sa zlepšila. Ale pozorujem zhoršenie zraku - mám suché oči (používam očný gél viackrát denne) a zhoršilo sa mi videnie do diaľky. A minulý týždeň som mala asi 3 dni hnedastý až krvavý výtok. Môže to byť spôsobené čistením tela?
Ďakujem a prajem pekný zvyšok dňa.
admin
20.9.2017 9:12
Dobrý deň, výtok by nemal súvisieť s čistením tela, taktiež problémy so zrakom sa mohli pridružiť, ale s boreliózou priamo nesúvisia. Problémy so zrakom  by mohli súvisieť s pečeňou. Môže byť poškodená po antibiotikách, treba ju zregenerovať. K tinktúram si dajte ešte čajík na pečeň a môžete ho striedať s alchemilkovým čajíkom. Tiež  môžete do stravy pridať pestrecový olej. V tinktúrach ďalej pokračujte. Veľa zdravia a trpezlivosti Vám prajú Mgr. J. Podhorná a Mgr. D. Machničová
Zdenka
19.10.2017 9:42
Dobrý deň,

22.8. ste mi napísali, že kúru si mám využívať 2-krát za sebou bez prestávky. Chcela by som sa opýtať ako mám počítať 2 kúry. Zatiaľ som vybrala:
- ježibabu T1 - 1 fľaštičku,
- židovskú čerešňu T47 - 1 fľaštičku,
- Javor P17 - 2 fľaštičky,
- topoľ P46 - 2 fľaštičky, začala som tretiu,
- parazin SV15 - užívam už 3. fľaštičku.
Celkový stav sa zlepšuje, bolesti hlavy už nemávam aj koncentrácia je lepšia, ale ešte stále to nie je ako predtým. Občas som ešte unavená.
Ďakujem.
admin
22.10.2017 11:59
Dobrý deň, pokračujte ešte v ježibabou T1, javorom P17 a topoľom P46. Po doužívaní tejto kúry potom len topoľ dlhodobo. Ku gemmoterapii si nasaďte B12 v spreji. 1 streknutie do ústnej dutiny denne. Celá fľaštička Vám vydrží 4 a pol mesiaca. B12 je výborná na imunitu a na podporu pri únave. Nájdete ju na našom webe v Organických vitamínoch a mineráloch. Veľa zdravia Vám prajú Mgr. J. Podhorná a Mgr. D. Machničová
zdenkare@centrum.sk
7.5.2018 21:37
Dobrý deň, po doužívaní Vami odporúčanej kúry som si objednala komplexnú kúru na boreliózu. Využívala som B1, B2 a teraz po prestávke som začala užívať B3. Hodnoty klesajú, aj ťažkosti postupne ustupujú. Už sa cítim lepšie. Koncom mesiaca idem na testy. Chcem sa opýtať - bola som u gynekologičky na preventívnu prehliadku a našla mi niekoľko císt na prsníku, niektoré sú spojené do hrčky. Pred rokom som tam mala len jednu 2 mm cistu a teraz je ich tam niekoľko. Môže to byť spojené s boreliózou. Čo by ste mi odporučili užívať?
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní