bradavičky,intímne problémy

Dobrý deň.
Už dlhší čas mám problémy s bradavicami na genitáliách, na vyšetrení u gynekológa som bola, no stery nepotvrdili žiaden gynekologický problém.Nebolia, len prekážajú, vyčnievajú. Okrem toho by som potrebovala pomoc s intýmnim životom. Po pôrodoch a kojeniach som ostala príliš citlivá na dotiky, priam až nervózna a podráždená, hlavne ak ide o prsia. Podstatne mi to ničí sexuálny život. Precitlivená som ostala v mnohých veciach - pachy, chute, rekacie..prosím Vás existuje niečo čo mi dokáže pomôcť?
veronika
1240 1 4.11.2013
admin
4.11.2013 11:23
Dobrý den, doporučuji Grep T11, Penízovka T35, Cedof T49, Lichořešnice T21, Plasmofit SV1. Po doužívaní Plasmofitu vezmete Psorisan SV4. Po doužívaní celé kůry užívejte ještě dlouhodobě na sklidnění třezalku-šalvěj-mátu-meduňku T41.
Na bradavice to chce čistit organizmus. Zábaly zkuste dělat thújovým olejem. Je dobré co nejčastěji , větší množství naneste tak, aby se olej vsáknul, nechat působit minimálně hodinku. Dobrý je i grapefruitový olej i čtýřkvětová mast s bezem M5. Hezký den a nashledanou Mgr.J.Podhorná
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní