busenie srdca

Dobry vecer ,dlhsiu dobu pocitujem busenie srcdca,extrasistoly srdce mam v poriadku.MAM pocity uzkosti ,nervozity,strachu ze sa mi nieco stane.Casto mam zavrate a pocit na odpadnutie. Beriem lexaurin . bisomerck.Objednala som si matuzalem modry a gemmoterapiu k20 ako to mam brat a mozem popri liekoch dakujem
jana
3412 7 8.3.2012
admin
8.3.2012 8:15
Dobrý deň,
Vaše problémy, ktoré popisujete sú čisto psychického pôvodu, stresového charakteru. Prejavujú sa vždy búšením srdiečka, ale po kardiologických vyšetreniach je srdiečko v poriadku. Práve na ňom sa odzrkadľujú zmeny vo Vašom organizme. Netreba sa však ľakať a Váš problém je potrebné čo najskôr riešiť.
Začali ste veľmi dobre užívaním modrého Matuzalemu. Je nutné užívať ho vo Vašom prípade dlhodobo vždy večer 1 tabletku pod jazyk, nezapíjať. Ak by ste si to mohli finančne dovoliť, veľmi dobrá by bola pre Vás kombinácia s červeným, ktorý by ste užívali ráno 1 tabletku zapiť vodou. Účinná liečba s Matuzalemom znamená, že je potrebné užívať Matuzalem minimálne bez prestávky 3 mesiace - jedno balenie Vám vydrží na mesiac. U Vás však predpokladám dlhodobejšiu liečbu, určite bude potrebné potom v modrom Matuzaleme pokračovať aj po trojmesačnej dávke (po popise Vašich problémov.) Modrý Matuzalem je určený práve na nervový a lymfatický systém.
Ku gemmoterapii - vybrali ste si kúru K20 - je v poriadku, ale treba dať pozor na ľubovník (trezalku). Pokiaľ užívate chemické lieky na psychiku, pri ľubovníku môže dochádzať ku zvýšeniu kontraindikácií týchto chemických liekov. V tom prípade by som ľubovník neužívala, máte tam vrbku, tá je vhodná na riešenie Vašich problémov. Takže kúru môžete užívať pokojne bez ľubovníka. Ten nahradíte ešte raz vrbkou. Keď ju doužívate, zopakujte ju ešte raz. Potom si dajte pauzu.
Čo sa týka lexaurínu, pokojne ho užívajte, budete sa cítiť lepšie. Poznám veľmi veľa ľudí, ktorí sa liečia na Vaše udávané problémy a s úspechom po liečbe s Matuzalemom a gemmoterapiou. Treba však byť trpezlivá a nevzdávať sa aj keď sa cítite veľmi zle. Potrebná je u Vás relaxácia, čo najviac oddychu, ak máte potrebu spánku, spite čo najviac.
Dodržiavajte pitný režim, môžete pokojne dlhodobejšie piť čaj z mäty, prípadne medovky. Tiež ich môžete kombinovať. Veľmi dobrý na upokojenie je aj makový olej - môžete ho užívať z lyžičky ráno aj večer. S ním máme veľmi dobré skúsenosti pri pocitoch úzkosti, upokojuje a je veľmi chutný. Môžete si ho pridať aj do zeleninových šalátov.
Prajem Vám, aby ste mali dostatočnú výdrž pri liečbe, aby sa Vaše problémy čo najskôr pominuli. Ak by Vám niečo nebolo jasné, pokojne zavolajte na telefónne číslo 0918 981 709.
S pozdravom. D. M.

jana
10.3.2012 10:13
Dakujem Vam za rady,objednam si este matuzalem cerveny a makovy olej.Dodali ste mi nadej,ze sa moje problemy daju riesit ,lebo niekedy som uz naozaj zufala.Este raz dakujem.
jana
14.1.2013 6:12
Dobry vecer ,vybrala som kuru k20,matuzalem modry 3,matuzalem cerveny 2 moj stav sa pomerne zlepsil ale asi posledne tri tyzdne sa to zhorsuje .Busenie srdca ,nepravidelny tep, strach a hlavne zasa zachvaty paniky -zrychli sa mi tep toci sa mi hlava pocit na odpadnutie a strach .mam brat dalej matuzalem a ktory.
admin
14.1.2013 8:06
Dobrý deň, pokračujte v užívaní modrého Matuzalemu - 1 tabl. denne večer. Ďalej z gemmoterapie vyskúšajte Cedof T49 a Ježibabu guľatohlavú T1. Tinktúry môžete užívať naraz 3-krát denne podľa návodu na fľaštičkách. Využívajte ich aspoň 2-krát za sebou. Ďalej vám odporúčam zohnať si širokospektrálne žiarivky do bytu a urobiť si svetlú miestnosť, kde sa budete dlhšie zdržiavať, pokiaľ sa budete cítiť horšie. Napr. aj v kuchyni... Problémy spôsobuje nedostatok hormónu serotonínu, ktorý sa tvorí práve pri slnečnom svetle. Tieto žiarivky imitujú slnečné svetlo. Ľudia ich využívajú úspešne pri liečbe depresií a nervozity. Ak sú problémy veľmi výrazné, treba brať aj nejaký inhibítor spätného vylučovania serotonínu. Potom nám dajte opäť spätnú väzbu, ako sa cítite. Verím, že sa Vaše zdravotné problémy opäť upravia. Zdraví Vás a všetko dobré praje D. Machničová
admin
15.1.2013 6:54
Dobrý deň,
na Vaše otázky Vám neviem presne odpovedať. Nemám k dispozícii krabičku z Lexaurinu, ale malo by tam byť napísané, či sa môže užívať s Ľubovníkom. Preštudujte si podrobne letáčik k lieku aj krabičku. Taktiež inhibítor na prírodnej báze nepoznám. Zdraví Vás a praje všetko dobré D. M.
jana
15.1.2013 8:54
Dakujem za skoru odpoved ten matuzalem mam brat dlhodlbo a este sa chcem opytat co je ten inhibitor existuje aj nejaky na prirodnej baze
jana
15.1.2013 9:03
Este by som sa chcela opytat ci mozem uzivat cedof ked obsahuje lubovnik a ja beriem lexaurin dakujem
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní