Choroba Reuma

Dobrý večer.Chcem poprosiť o liečbu na reumu,mám vysoké hodnoty až 103 a nechcem brať tabletky,nakoľko mám iba jednu obličku a už beriem lieky na tlak.Moc krát ďakujem za pomoc.
Iveta Juricova
419 1 9.12.2022
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
14.12.2022 23:35

Dobrý deň.

Čo sa týka prírodnej liečby reumatoidnej artritídy, odporúčam ju kľudne začať čo najskôr.

Vnútorne odporúčame začať s bylinkovou kúrou, a to: jelša P36 spolu s topoľom T42 a túžobníkom brestovým T56.

Počas dňa popíjať himalájsky čaj slesaka (dlhodobo).

Vhodné je užívať tento vitamínový komplex vitamín C + Zn +D3 https://www.zdravysvet.sk/p/lipozomalny-vitamin-c-zinok-d3 – je lipozomálny a tým pádom má mimoriadne vysokú vstrebateľnosť.

Treba využívať z každého aspoň dve fľaštičky a následne je dobré brať aj preventívnu, pokračovaciu liečbu, keďže pri reumatoidnej artritíde je potrebné podávať liečbu dlhodobo.

Všeobecne na dlhodobú liečbu liečbu následne po tejto kúre podľa aktuálneho stavu odporúčam Lipozomálny kurkumín https://www.zdravysvet.sk/p/lipozomalny-kurkumin spolu s čajom slesaka a túžobníkom brestovým.

Zvonku robiť obklady postihnutých častí svalov a kĺbov magnéziovým olejom https://www.zdravysvet.sk/p/magneziovy-olej-200ml +  natriete https://www.zdravysvet.sk/p/sustarad-krem-150ml Natretú časť obalíte potravinárskou fóliu a necháte pôsobiť aspoň pol hodiny, ale kľudne aj hodinu denne.

 Prajeme veľa zdravia

98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní